Eksotisko deju koncerts “Deja ir kā vīns”

02.03.2024 - plkst.18.00 Salas Tautas nams
2.03. plkst. 18.00 
Eksotisko deju koncerts “Deja ir kā vīns”
 
Deju draugus uz koncertu aicinām kopā ar eksotisko deju studiju “Inda”.
Koncertā uzstāsies eksotisko deju grupas no visas Latvijas, deju studijas no Lietuvas un Igaunijas, kā arī romu un balkānu deju māksliniece Natalija Kulišenko no Ukrainas.
 
Pēc koncerta – plkst. 21.00 – groziņballe ar mūziķi Ēriku Gruzniņu.
 
Eksotisko deju studijas “Inda” vadītāja, diplomēta deju skolotāja ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Anda Supe jau gandrīz 20 gadus rīko eksotisko deju festivālus un koncertus. Anda pasniedz vairākus deju virzienus, bet austrumu dejas māca jau kopš 2005. gada. Par dejošanu viņa saka: “Deja ir dzejolis, kurā katra kustība ir vārds. Deja ir viena no retajām lietām, kas rada vienotību, neskatoties uz vecumu vai melodiju. Dejošana ir fiziska aktivitāte, kas uzlabo izturību, kustību koordināciju un muskuļu tonusu. Dejojot tiek izstrādāti laimes hormoni, kas pozitīvi uzlabo emocionālo stāvokli. Dejas nepieciešamas ik katram cilvēkam – dejas vairo pašpārliecību, prieku, noņem stresu un mazina nogurumu, vairojot enerģijas pieplūdumu!”
 
Salas Tautas namā eksotisko deju koncerts norisināsies otro reizi. Arī šoreiz koncerta moto ir “Deja ir kā vīns”, jo ar katru nākamo reizi tā paliek arvien nobriedušāka /Alarmel Valli/. Mīļi aicinām baudīt deju prieku koncertā un pašiem izkustēties groziņballē!
 
Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana no 13.02., zvanot pa tālr. 20233947 (darba dienās līdz plkst. 19.00) vai Salas Tautas nama administrācijā biļešu tirdzniecības laikos.
 
Biļešu cenas: bērniem un senioriem 3 €, iepriekšpārdošanā 7 €, norises dienā 10 €. Iegādātā biļete derīga gan uz koncertu, gan balli.
Atpakaļ