Erudīcijas spēle “Prāta spēles”

04.09.2020 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

Aicinām pieteikt dalību izklaidējošai komandu erudīcijas spēlei “Prāta Spēles Latvijas kauss 2020”, kura Jēkabpils posms notiks 4. septembrī plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas namā.

“Prāta Spēles Latvijas kauss” ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas pilsētās visa gada garumā, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas – galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi – šī ir spēle visiem. Aicinām stiprināt latviskās piederības sajūtu, izceļot Latvijas kultūras daudzveidību, cilvēku talantus un dabas vērtības. Dalībnieku skaits komandā – ne vairāk kā 4!

Atlases spēlēs īpaši aicināti piedalīties vietējie iedzīvotāji, jo jautājumi būs arī par attiecīgās pilsētas un novada vēsturi, tā kā erudīts var būt ikviens! Spēlē var piedalīties ikviens, nav noteikts vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas.

Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēles mājas lapā internetā (www.prataspeles.lv).

Atpakaļ