Erudīcijas spēle “Prāta spēles”

04.09.2020 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

Aicinām pieteikt dalību izklaidējošai komandu erudīcijas spēlei “Prāta Spēles”, kas notiks 4.septembrī  plkst.18.00 Jēkabpils Tautas namā.

“Prāta spēles ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas. Vienlaikus, mēs arī redzam, ka šādās spēlēs zināšanas noteikti var iegūt, tā pašiem nemanot iekrītot veselīgā azartā,” akcentē prāta spēļu organizators un vadītājs Edijs Začs. Viņaprāt, būtiskākais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks.
Pērn šādā turnīrā piedalījās vairāk nekā 320 komandu. Katra spēle tiek gatavota īpaši un jautājumi nevienā pilsētā neatkārtojas. Daļa jautājumu veltīta katram novadam – par tā kultūrvēsturi, radošām personībām, ģeogrāfiju, dabas objektiem. Līdz ar to, reģionu pārstāvjiem būs iespēja sacensties zināšanās arī par savu novadu.
Spēles noteikumi paredz, ka pieteikties turnīrā var ikviens interesents, kurš vēlas pārbaudīt savas zināšanas kā arī uzzināt daudz jauna, vienlaikus arī laimējot dažādas balvas. Katrā spēļu norises vietā tiks noskaidrotas 3 zinošākās komandas, kuras pēcāk tiksies arī ar citām novada labākajām komandām sava posma pusfinālos. Kopā 5 pusfināli. Savukārt, reģionālo turnīru uzvarētāji tiks aicināti piedalīties kausa finālā Latvijas dzimšanas dienas mēnesī – 14.novembrī, kur cīnīsies par galveno balvu – LATVIJAS KAUSU.

Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēles  mājas lapā internetā https://prataspeles.lv/

Atpakaļ