25. februārī plānotais “IGO – 60” koncerts PĀRCELTS uz martu

23.02 - 28.02
➡️Šodien (25.02.) plānotais “Igo 60” koncerts Krustpils kultūras namā pārcelts uz 17.03. plkst. 19.00 mākslinieka slimības dēļ.
🎫 Visas iegādātās biļetes derīgas.
Uz tikšanos martā! ❤️

 

Leģendārais dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, atzīmē savu 60 gadu jubileju, ko nolēmis krāšņi nosvinēt ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā.

Igo jubilejā, visi dziedātāja talanta cienītāji tiek ielūgti uz īpašiem jubilejas koncertiem, kur kopā ar Igo uz skatuves kāps gan mūziķi, ar kuriem jubilārs savas karjeras laikā sadarbojies kā arī komponisti, kas rakstījuši dziesmas tieši Igo balsij.

Koncertos skanēs Igo «zelta repertuārs», no grupām “Līvi”, “Remix”, “Liepājas brāļi”, tāpat arī tiks izpildīti fragmenti no Zigmara Liepiņa rokoperas “Lāčplēsis”, operas “Parīzes Dievmātes katedrāle” u.c. darbiem, kas bijuši svarīgi gan Igo, gan Latvijai.

“Šie būs koncerti, kur būs dzirdami skaņdarbi, kurus klausītāji vienmēr grib dzirdēt un gaida, kuri ikvienam raisa emocijas, atmiņas, kuriem var dziedāt līdzi; kompozīcijas, kuras pārdzīvojušas laika pārbaudi un joprojām klausās vairākās paaudzēs.” saka Igo.

Biļetes Biļešu Paradīze kasēs un internetā – Biļetes uz IGO 60 | jubilejas koncerts Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212 2023. gada 25. februāris, sestdiena, 18:00 Krustpils kultūras centrs (bilesuparadize.lv)

Biļešu cenas: 15-25€

Atpakaļ