Festivāls bērniem un ģimenēm “Kids Wonderland”

18.05.2019 | plkst.11.00 - 19.00 Krustpils saliņa

18.maijā Krustpils saliņā norisināsies  mūsdienu aktīvās atpūtas festivāls visai ģimenei Kids Wonderland”.

Festivāla prioritāte ir bērnu izklaide un atpūta, neaizmirstot arī par mammām un tētiem. Atpūtīsies visi, visas dienas garumā, aizmirstot ikdienas steigu.

Pasākuma galvenais notikums ir ģimeņu stafetes jeb saliedēšanās aktivitātes, kurās varēs piedalīties visi ģimenes locekļi.  Ģimenes sacentīsies par “Sportiskākās ģimenes” titulu pilsētā – būs jāsacenšas gan individuāli, gan visai ģimenei kopā, dažādās šķēršļu, talantu un atjautības jomās.

Bērni visas dienas garumā varēs atpūsties neskaitāmās piepūšamajās atrakcijās, ballēties putu un burbuļu diskotēkās un izmēģināt bērnu īpaši novērtēto izklaidi- lāzertagu.

Darbosies arī  dīdžeja apmācību ballīšu zona, kur būs iespēja iepazīt mūsdienu tehnoloģijas un Yamaha mūzikas skolas ievadkursu.   

Māmiņas varēs piedalīties labdarības andelē un baudīt nesteidzīgu atpūtu “HAPPY” māmiņu teltī, kur bērniem paredzēts rotaļu laukums, interesantas radošās aktivitātes un balvas no atbalstītājiem. Labdarības andele – atnes divas vairs nevajadzīgas bērnu mantiņas un vienu sev vajadzīgo paņem vietā. Pārējās mantiņas nonāk tuvākajā bērnu namā. Ziedo vienkārši tāpat vai samaini.

Vīriem būs sava Airsoft šautuve sadarbībā ar “MilitaryShop”, kurā būs iespējams aplūkot un pat izmēģināt roku šaušanā.

Piedalies lielajā ģimeņu  stafetē  vai atpūties un izbaudi pasākumu atmosfēru visas dienas garumā. Būs pieejama ēdināšana, kā arī bērniem būs iespēja nopirkt cukurvati, popkornu un saldējumu.

Pasākums tiks atklāts ar goda gājienu plkst. 12:00. Tāpēc droši “Ģimeņu stafetēs” ierodamies vienas krāsas krekliņos, vai ar citu, Jūsu ģimenes atpazīšanas atribūtiku. Balvu fonds no mūsu atbalstītājiem 300 Eur vērtībā. Ar dalības nolikumu un reģistrāciju stafetēm var iepazīties mājaslapā www.kidswonderland.lv

Bērnu biļetēm līdz 13. maijam atlaide-50%! Daudzbērnu ģimenēm īpaša cena.  Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv vai pasākuma dienā uz vietas. Jubilāriem ieeja bez maksas.

Sponsori: zīmols “Happy”, mantas vīriem “Militaryshop.lv”, kokmateriāli “Rino Grupa”,  izklaides parks “Ab park”, akciju sabiedrība “Aldaris”, peintbola parks “Pif Paf”, bāze pasākumu nomas tehnikai, precēm un pakalpojumiem “Stage Fiesta”, burbuļu eksperti “MisteryBubbles”.

Informatīvie atbalstītāji: spoki.lv, draugiem.lv.           

 

Atpakaļ