Sirds mūzikas festivāls “Spēka kods”

Sirds mūzikas festivāls “Spēka kods”, kas norisināsies 2. jūlijā, ir autentiska un gaiša satikšanās vieta tiem, kuri gatavi doties iekšējā ceļojumā, lai meklētu un ieklausītos savā spēkā.

Savu spēku lūkosim piedzīvot caur mūziku, radošumu, rituāliem, deju un ķermeni.

Festivāls “Spēka kods” pulcē māksliniekus, kuri katrs caur savu unikālo skanējumu, formu un stilu, dziedot tautasdziesmas, skandējot mantras, dziedot badžanas, autordziesmas un tautā iemīļotas dziesmas, aicinās vērst skatu iekšpus, doties iekšējā ceļojumā, lai atklātu savu spēka kodu. Kodu, kas stāv pāri ārējai formai. Kodu, kas aizved pie iekšējā miera, prieka un gaismas.

Festivāla ietvaros ļausimies sadziedāšanās un sasaukšanās priekam ne tikai caur tik ļoti iemīļoto un zināmo tautasdziesmas formu, bet arī iepazīsim kirtanam raksturīgo sadziedāšanās stilu un rakstu.

Spēku dziesmā tagad meklēsim kopā ar Ingu Karpiču, Madaru, Vēsmu Keiri un Danielu Maršanu, AgnesiAnand Elaya, Alexander Kazakov & Da’Ba, Svāmī Viśvaśaradānanda, Charlie Vas un Balraj Singh Sandhu. Par spēcīgiem un sirsnīgiem nakts kustību ritmiem gādās DJ Shankara.

Visas dienas garumā lieliem un maziem būs iespēja ļauties skaņu meditācijai, darboties mākslinieku radošajās darbnīcās, izbaudīt atvērtās jogas nodarbības, piedalīties OM Chanting (OM skandēšana) aplī, piedzīvot drosmīgu SUPošanas piedzīvojumu Daugavā, radīt savu īpašo spēka mandalu punktiņtehnikā un izkrāsot spēcīgāko no jantrām – Šrī Jantru, kā arī ļauties ķermeņa apgleznošanas priekam. Pa dienu ikvienam iespēja piedalīties autentiskā vēdiskā uguns rituālā – Jagna.

Darbosies ēdināšanas zona ar veselīgu vegānu ēdienu, kā arī smukumlietu dizaina tirdziņš.

Ieejai pasākuma teritorijā un dalībai atvērtajās dienas darbnīcās no plkst. 6.00 līdz 17.00 nav nepieciešama biļete.

Dalība vakara muzikālajā programmā no plkst. 17.00 ar ieejas biļetēm.

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā – Sirds mūzikas festivāls ‘SPĒKA KODS’ – 02.07.2022 – Ābeļu brīvdabas estrāde, Ābeļi, Jēkabpils novads – Biļešu Serviss (bilesuserviss.lv)

Atpakaļ