FILMA “Ar putām uz lūpām”

05.12.2017 - plkst.15.00

Kino Mītnē Jēkabpils Tautas namā decembra sākumā būs skatāms režisora Jāņa Norda attiecību trilleris “Ar putām uz lūpām”. Filma tiks demonstrēta 5. un 6. decembrī plkst. 15.00 un 18.00, bet 8. decembrī plkst. 18.00.

Tas ir stāsts par bijušo policistu Didzi, kurš pēc nelaimes gadījuma mēģina atgriezties darbā, pievēršoties dienesta suņu trenēšanai. Didzim nezinot, viņa sieva Jana meklē romantisku piepildījumu, satiekoties ar gados krietni jaunāko Robertu. Kad Didža mīļotie suņi izbēg un kļūst par biedu pilsētas iedzīvotājiem, Didzis un Jana ir spiesti konfrontēt savus pagātnes dēmonus un meklēt kopīgu valodu, lai novērstu tuvojošos nelaimi.

Režisors Jānis Nords ir pabeidzis maģistra studijas Nacionālajā Filmu un televīzijas skolā Lielbritānijā. Viņa pirmā uzņemtā pilnmetrāžas spēlfilma “Amatieris” (2008) ieguva balvu “Lielais Kristaps” par labāko debiju. Norda otrā spēlfilma “Mammu, es tevi mīlu” (2013) saņēma konkursa “Generation Kplus” starptautiskās žūrijas balvu Berlīnes kinofestivālā, žūrijas balvu par labāko spēlfilmu Losandželosas filmu festivālā ASV, kā arī balvas un atzinības rakstus vairāk nekā 15 kinofestivālos visā pasaulē. Par filmas “Mammu, es tevi mīlu” sasniegumiem režisors ieguva arī Kultūras ministrijas izcilības balvu.

Lomās: Vilis Daudziņš, Ieva Puķe, Raimonds Celms

 

Režisors: Jānis Nords

Producenti: Aija Bērziņa, Alise Ģelze, Kestutis Drazdauskas, Beata Rzezniczek, Klaudia Smieja

Scenārija autori: Matthew Gossett, Jānis Nords

Komponists: Mikolaj Trzaska

Skaņu režisors: Tom Drew

Montāžas režisore: Agnieszka Glinzka

Operators: Tobias Datum

Datorgrafika: studija Orka

Filmas mākslinieks: Nerijus Narmontas

Kostīmu māksliniece: Liene Dobrāja

Grima māksliniece: Agnieszka Hodowana

 

Filmas žanrs – attiecību trilleris

Izdevējvalsts, gads – Latvija, 2017

Pirmizrāde Latvijā – 10.11.2017.

 

Filmas garums: 79 min

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=LjzAOhF-0VU&feature=youtu.be&t=46

 

Līdz 12. g.v. neiesakām!

 

Filma ir Latvijas, Lietuvas un Polijas kopprodukts, tapusi ar Latvijas Nacionālā Kino centra un Eiropas fonda “Eurimages” atbalstu.

 

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē

Biļetes cena 2 €

Atpakaļ