FILMA “Atplestām rokām”

25.07.2018 - plkst.22.30

Katru vakaru, no 24. līdz 27. jūlijam, plkst. 22.30 Kino Placī, Jēkabpils Tautas nama pagalmā, tiks demonstrēta franču komēdija “Atplestām rokām”. Amizants stāsts par publicistu, miljonāru Žanu-Etjēnu Fužerolu, kurš neapdomīgi televīzijā izteicis savu viedokli par imigrantiem Francijā, un viņa piedzīvojumiem ar romu tautības pārstāvjiem.

Savas grāmatas prezentācijas debašu karstumā bohēmiskais publicists Žans-Etjēns Fužerols TV tiešraides laikā neapdomīgi paziņo, ka viņa mīļā Francija ir atvērta visiem imigrantiem. Neaprēķinot teiktā iespējamās sekas, Žans pat piemetina, ka viņa paša nama durvis ir atvērtas bēgļiem. Nākamajā dienā pie viņa vārtiem drūzmējas vesels čigānu tabors ar nekaunīgo Babiku priekšgalā. Neielaist viņus savā namā? Tas nozīmētu zaudēt auditorijas uzticību.

Miljonāra rāmajai ikdienai nu ir pienācis gals. Romu kuplā ģimene nekautrējas izmantot visas nama priekšrocības, tai skaitā pamanās arī izdzert kolekcijas vīnu un uzsākt flirtu ar Žana sievu.

Lomās: Christian Clavier, Ary Abittan, Elza Zilbersteina, Cyril Lecomte, Nanou Garcia, Oscar Berthe, Mirela Nicolau, Sofiia Manousha

Režisors – Philippe de Chauveron

Scenārija autori – Guy Laurent, Marc de Chauveron, Philippe de Chauveron 

 

Pirmizrāde: 2017. gada 5. aprīlis

Filmas žanrs: Komēdija

Izdevējvalsts, gads: Francija, Beļģija 2017. gads

Filmas ilgums: 1h 32min

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=90jbZAVvF_s

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu valodā

Vecuma ierobežojums: 12 +

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē, Kino Placī

Biļešu cena 2 €

Atpakaļ