Filma “Blakus”

18.04.2019 - plkst.18.00

Aprīlī Jēkabpils Tautas nama Kino Mītnē varēs noskatīties filmu “Blakus”.

Seansi JTN lielajā zālē:

15.04. plkst. 18.00;

16.04. plkst. 18.00;

17.04. plkst. 18.00;

18.04. plkst. 18.00.

 

“Blakus” ir attiecību stāsts, taču to nevar ielikt ne romantiskas komēdijas, ne melodrāmas rāmī. Tas ir mūsdienīgs vēstījums par ceļu uz savu iekšējo brīvību. Tās varoņi, meklējot sevi, apšauba vispārpieņemtās vērtības un galu galā – arī paši sevi. Filmas varoņi Luīze un Kaspars nejauši satiekas braucienā uz Jāņiem. Viņa bēg no kaitinošiem kaimiņiem un vispārējas bezjēdzības sajūtas, viņš — no brūkošas laulības. Abi ir jauni, talantīgi un apjukuši, abi sapņo kļūt par māksliniekiem, un abi nezina, ko iesākt ar savu dzīvi. Varbūt tāpēc viņu kopīgais izbrauciens pārvēršas par savādu, brīžiem komisku un brīžiem sarežģītu ceļojumu cauri attiecībām trīs gadu garumā.

Filmas režisore Alise Zariņa līdz šim vairāk pazīstama, kā publiciste un kritiķe, taču īsfilmas, dokumentālo kino, mūzikas video, kā arī reklāmas video veidojusi jau kopš 2012. gada.

  1. gadā radās ideja kopā ar operatoru Jāni Andrejevu un producenti Alisi Roguli uzsākt darbu pie pašmāju “road movie” jeb “ceļa filmas”.

Šo kino veidojuši gados jauni cilvēki, un viņi runā par savu laiku, savu paaudzi un savām sajūtām. Filmā skan grupu “Čipsis un Dullais”, “Singapūras Satīns”, “The Bad Tones” un citu jauno mākslinieku mūzika, kas piestāv atšķirīgam, spilgtam kino, kur mati plīvo vējā un cilvēki saka, ko patiesībā domā. 

Galvenajās lomās filmā redzami Anta Aizupe un Āris Matesovičs.

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē. Biļetes cena 3 €.

Atpakaļ