ATCELTS! Filma “Komandas mūzika”

12.11.2020 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

FILMAS SEANSS ATCELTS!

  1. novembrī plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē aicinām uz dokumentālās filmas “Komandas mūzika” seansu un tikšanos ar režisoru Ati Klimoviču. Tas ir stāsts par Latvijas sieviešu basketbola izlasi 2019. gada sezonā – par 12 izlases dalībniecēm un treneri Mārtiņu Zībartu, par grūto un iedvesmojošo kopā izlasē pavadīto laiku un komandas attiecībām, kas būtiski ietekmē katras sportistes tālāko cilvēcisko un sportisko likteni.

Esam sekojuši līdzi Latvijas sieviešu basketbola izlases gaitām Eiropas čempionātā, atspoguļojot spriedzi un emocionālas situācijas cīņā par iespēju spēlēt Tokijas olimpiskajās spēlēs, kura šoreiz izrādījās neveiksmīga. Meklējām atbildes arī uz sportā tik svarīgo jautājumu par spēju tiekties pēc uzvaras un pārciest zaudējumu.

Filma portretē Latvijas labākās basketbolistes viņu šodienas sasniegumu kontekstā – biogrāfiski, ģimeniski, sportiski un emocionāli, akcentējot šo talantīgo, ārkārtīgi simpātisko un inteliģento meiteņu patriotismu un milzīgo cīņas sparu, kas ir īpaši iedvesmojošs tiem gados jaunajiem sportistiem, kuri seko viņu paaudzes pēdās.

“Komandas mūzika” atklāj mūsdienu Latvijas sieviešu basketbolu kā pirmskara basketbola un leģendārās TTT komandas turpinājumu caur tradīciju un ģimeniskām saitēm. Īpaša filmas vērtība ir speciāli komponētā Riharda Zaļupes mūzika, kurai iedvesmu komponists smēlies sportisko norišu un emocionālo mirkļu vērojumā

Režisors, producents: Atis Klimovičs.

Operatori: Raitis Valainis, Ojārs Zariņš, Reinis Ūbelis.

Komponists – Rihards Zaļupe.

Pirmizrāde Latvijā: 26.09.2020.

Izdevējvalsts, gads: Latvija, 2020.

Žanrs: dokumentāla.

Filmas garums: 44 min.

Filma latviešu valodā.

Pasākums bez ieejas maksas. Bezmaksas ieejas biļeti iespējams saņemt Jēkabpils Tautas nama kasē.

Atpakaļ