FILMA “La La Land: Kalifornijas sapņi”

15.02.2018 - plkst.18.00

Romantiskās noskaņās 14. un 15. februārī Kino Mītnē, Jēkabpils Tautas namā tiks demonstrēta filma “La La Land: Kalifornijas sapņi”. Šis oriģinālais mūzikls ir par ikdienas dzīvi – piedzīvotajiem sasniegumiem, kā arī sarūgtinājumiem cenšoties sekot savam sapnim.

Seansu laiki:

14. februārī plkst. 15.00 un 18.00,

15. februārī plkst. 18.00.

Filmas darbība notiek visu Holivudas zvaigžņu Mekā – Losandželosā. Mia ir topošā aktrise, kas piestrādā kafejnīcā, pasniedzot latte kafijas filmu zvaigznēm. Viņas mīļotais ir Sebastians, džeza mūziķis, kas mēģina savilkt galus, uzstājoties ar koncertiem šaubīgos un noplukušos bāros. Panākumiem pieaugot, jaunais mīlnieku pāris saskaras ar lēmumiem, kas sāk graut viņu mīlestību. Sapņi, pie kuriem viņi strādājuši tik smagi, nu viņus var izšķirt!

Romantiskajā filmā galvenās lomas atveido Oscar® balvas ieguvēja Emma Stona un Oscar® balvas nominants Raiens Goslings. Mūzikls “La La Land” 2017. gadā Holivudas ārzemju preses asociācijas balvu “Zelta globuss” saņēma kategorijās “Labākais mūzikls vai komēdija”, “Labākais režisors” / Demjens Šazels, “Labākais scenārijs”, “Labākā aktrise mūziklā vai komēdijā” / Emma Stouna, “Labākais aktieris mūziklā vai komēdijā” / Raiens Goslings, “Labākā dziesma” un “Labākais skaņu celiņš” / Džastins Hervics, tādējādi gūstot apbalvojumus visās kategorijās, kurās ticis nominēts.

Filma dažādos filmu konkursos dažādās nominācijās nominēta 254 reizes, no tām saņemtas 215 nominācijas. Vairāk šeit: http://www.imdb.com/title/tt3783958/awards.

Lomās: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt, Finn Wittrock, Callie Hernandez

Režisors: Damien Chazelle

Producents: Michael Beugg, Gary Gilbert, Marc Platt, Fred Berger, Jeffrey Harlacker, Jordan Horowitz, Mike Jackson, John Legend, Bart Lipton, Ty Stiklorius

Filmu kompānija: Black Label Media, Gilbert Films, Marc Platt Productions, Impostor Pictures

Komponists: Justin Hurwitz

Filmas izdevējvalsts, gads: ASV, 2016

Pirmizrāde: 25.12.2016.

Filmas žanrs: komēdija, drāma, mūzikls

Filmas garums: 2 h 08 min

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=ZHcyRxlNTVY

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Vecuma ierobežojums: 12+

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē. Biļetes cena 2 €.

Atpakaļ