Filma “Ozola mūžs”

13.12.2022 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

13.12., 14.12. un 15.12. plkst. 18.00  Jēkabpils Tautas namā ( Mežrūpnieku ielā 2)

Filma “Ozola mūžs”

Divi izcili franču kino režisori Lorāns Šarbonjē un Mišels Sedū, kuri ļoti mīl dabu, neiedomājami ainaviskā Francijas reģionā pie Luāras upes ir pavadījuši nepilnu gadu, lai radītu piedzīvojumu filmu “Ozola mūžs”. Aktieru sastāvs ir iespaidīgs: vāveres, dzeņi, sīļi, skudras, peles. Milzīgais koks slēpj sevī veselu mikro kosmosu un kalpo par pajumti un pārtiku visiem tā iemītniekiem.

“Tverot vismazāko radību, kas dzīvo milzīgajā, divsimt gadus vecajā ekosistēmā, “Ozola mūža” autori izcilā tehniskā kvalitātē ļāvušies gan komēdijai, gan trillerim, gan drāmai. Filma “Ozola mūžs”, ko izrādīja arī Berlīnes kino festivālā, ne bez iemesla tiek pieteikta kā viens no šī kino gada pārliecinošākajiem sniegumiem dabas filmu žanrā. Saņēmusi gan kino profesionāļu aplausus, gan skatītāju mīlestību, tā sniedz unikālu pieredzi un dokumentē ikdienas ritumu dažādos laikapstākļos un dažādos dzīvās dabas attiecību moduļos.” tā kino eksperte Zane Dzene

Koša, dinamiska, vienā ritmā ar dabu veidotā filma, kļūs ne tikai par interesantu vizuālu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem , bet dāvās jaunas emocijas, kuras paspilgtinās īpaši filmai radītā komponista Sirila Oforta (Cyrille Aufort) mūzika.

Biļetes cena 3 eiro.  

Biļetes iespējams iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē ( Brīvības iela 45) un pirms seansa (Mežrūpnieku iela 2). 

Atpakaļ