FILMA “Sakari franču gaumē”

26.07 - 29.07 - plkst.22.30

Jūlija beigās – no 26. līdz 29. jūlijam – plkst. 22.30 demonstrēs asprātīgo romantisko komēdiju „Sakari franču gaumē ar tā dēvēto franču Džeimsu Bondu – aktieri Žanu Dižardēnu galvenajā lomā.

“Sakari franču gaumē“ ir ļoti jautra un stilīga komēdija par kaislību, kas piepeši uzliesmo starp diviem ārēji pavisam atšķirīgiem cilvēkiem. Šī filma atgādinās, ka mīlestība negaida īsto brīdi, nepiedāvā sagatavošanās treniņus un parasti neņem galvā apkārtējo viedokli.

Jaunajā filmā diezgan slaidais aktieris tēlo ļoti maza auguma varoni – labi audzinātu un atjautīgu arhitektu Aleksandru, kuram fizioloģisku un psiholoģisku īpatnību dēļ grūti ilgstoši uzturēt attiecības ar sievietēm. Filmas pārīša – arhitekta Aleksandra un advokātes Diānas – attiecības attīstās sabiedrības stereotipu ietekmē, un tas sarežģī viņu dzīvi.

Diāna (Viržīnija Efirā) ir lieliska advokāte, bet personiskā dzīve nevedas – viņa tikko parakstījusi šķiršanās dokumentus. Reiz Diānu pārsteidz negaidīts telefona zvans. Arhitekts Aleksandrs (Žans Dižardēns) patīkamā balsī pieklājīgi pavēsta, ka atradis Diānas mobilo tālruni. Viņi norunā tikšanos. Viņu gaida vārda tiešā nozīmē mazs pārsteigums.

Franču kino izsenis izdaudzināts savu klasisko komēdiju un harizmātisko aktieru dēļ. „Sakari franču gaumē“ šā žanra cienītājiem būs gards kumosiņš. Viens no mūsdienās pašiem slavenākajiem franču aktieriem Žans Dižardēns filmā liks lietā visu savu vīrieša šarmu. Aktieris guvis pasaules slavu, saņemdams balvu „Oskars“ par lomu filmā „Mākslinieks“. Vasaras gaidās komēdija „Sakari franču gaumē“ iedvesmos piepešām romantiskām jūtām.

Vecuma ierobežojums 12+

Filma oriģinālvalodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Filmas garums: 1h 38 min

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem un piemērotu apģērbu.

Biļetes iegādājamas Jēkabpils Tautas nama kasē un pirms seansa Kino Placī, to cena 2 €

Atpakaļ