Filma “Zelta balsis”

07.10.2020 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

Oktobra sākumā Kino Mītnē Jēkabpils Tautas namā tiks demonstrēta komēdijdrāma “Zelta balsis”. No 6. līdz 8. oktobrim seansi notiks Lielajā zālē plkst. 18.00. Komiskas situācijas, viegls, saprotams, labdabīgs humors un gana liela varoņu pašironijas deva padara šo filmu dziļi patiesu un labsirdīgu. Nav iespējams novērsties, jūtot līdzi varoņiem un kopīgi izdzīvojot viņu jauno dzīvi.

Galvenie varoņi, slavenie PSRS filmu ierunātāji Viktors un Raja, ir izlēmuši spert nozīmīgu soli – emigrēt uz Izraēlu. Domāts – darīts –, tikai nav skaidrs, ko iesākt tālāk. Kā dzīvot jaunā valstī, ja tev ir pāri 60 un tu neproti neko citu, izņemot filmu ierunāšanu? Turklāt pēc filmu ierunāšanas krievu valodā nav liela pieprasījuma valstī, kurā sirēnu skaņas bez mitas brīdina par gaisa uzbrukumiem. Ierunātājus arī sāk pārņemt ilgas pēc dzimtenes un padomju ikdienas, pārtikas, draugiem.

Ilgi gaidītais darbs profesijā atkal ierauj varoņus dzīvē. Bet, kā jau tas bieži notiek, augstākajiem spēkiem patīk pajokot un sniegt to, ko ļoti gribas, tikai ne tā, kā iecerēts. Rajas balss izrādās diezgan atbilstoša erotiskajiem pakalpojumiem pa telefonu. Lai gan viņai ir 62 gadi, viņas balss skan kā 22 gadu vecai meitenei. Raja tik meistarīgi iejūtas jaunajā lomā, ka viņai izdodas piesaistīt pastāvīgu telefonisko pielūdzēju.

Režisors: Jevgenijs Rumans.
Lomās: Marija Belkina, Vladimirs Frīdmans, Evelin Hagoel, Uri Klauzner, Elizabeth Kon, Aleksandrs Senedrovičs.

Izdevējvalsts, gads: Izraēla, 2019.
Pirmizrāde Latvijā: 2.10.2020.

Filmas garums: 1 h 28 min.
Žanrs: komēdija, drāma, romantika.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=nXiQCfjFHR8

Vecuma ierobežojums: 16+

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē.
Biļetes cena 3 €.

Atpakaļ