Filmas “Dzīves labākie gadi” brīvdabas kino seansi

08.08 - 10.08 - plkst.21.30 Mežrūpnieku iela 2

Filma “Dzīves labākie gadi”

08.08., 09.08., 10.08. plkst. 21.30 Jēkabpils Tautas namā (Mežrūpnieku ielā 2) brīvdabas kino placī būs iespēja apmeklēt filmu “Dzīves labākie gadi” seansus.

“Dzīves labākie gadi” ir franču kinorežisora Kloda Leluša 2019. gadā uzņemtā drāma, kas ir kulta filmas “Vīrietis un sieviete” turpinājums. Filma 2019. gadā arī tika rādīta Kannu Kinofestivālā.
Agrākais sacīkšu braucējs Žans Luī Diroks ir pārliecināts, ka viņa dzīves skaistākie gadi ir jau aiz muguras. Viņš dzīvo veco ļaužu pansionātā nelielā Normandijas pilsētiņā. Viņš sēž viens, un, lai gan viņam ir atmiņas problēmas, viņš, iegrimis pārdomās, sapņo par sievieti, kura viņam tik daudz nozīmēja.
Anna, kuru viņš nav saticis daudzus gadus, vada mazu veikaliņu. Žana Luī dēls Antuāns, norūpējies par tēva stāvokli, sameklē Annu un lūdz viņu apciemot viņas agrāko mīļāko.
Viņi gremdējas atmiņās par laiku, kad bija kopā, atgriežas sev dārgās vietās, kas viņiem liek atcerēties viņu mīlestību, un atzīst, ka tie bija viņu mūža labākie gadi.
Filmā redzamas ainas no 1966. gada filmas, kurā kopā spēlēja tie paši aktieri. Ir pagājuši 50 gadi, bet viņu siltie smaidi ir tie paši.

Francija, 2019. gads
Režisors: 
Claude Lelouch
Scenārija autors: 
Claude Lelouch, 
Pierre Uytterhoeven Valérie Perrin
Filmas ilgums: 
90 minūtes
Žanrs: 
drāma
Galvenajās lomās: 
Jean-Louis Trintignant,  Anouk Aimée, Souad Amidou,  
Antoine Sire, Tess Lauvergne, 
Monica Bellucci, Marianne Denicourt

Biļetes cena 3 eiro.
Biļetes var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē (Brīvības ielā 45) vai pirms filmas seansa uz vietas.

Atpakaļ