Filmas “Sirds Likums” seanss

28.03.2024 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams
28.03. plkst. 18.00
Filmas “Sirds Likums” seanss
 
Kādā tālā karaļvalstī dzīvoja Karalis un Princese. Dzīve ritēja rāmi un paredzami, pavalstnieki gatavojās karaļmeitas kāzām. Taču kādu nakti Princese pils dārzā sastapa Svešinieku, kurš viņu apveltīja ar neparastu dāvanu, un no šī brīža viss sagriezās kājām gaisā. Krāšņā pasakā par drosmi un mīlestību Princese aizbēg no mājām, viņas līgavaini Princi un draugu Kaķi gaida izaicinoši piedzīvojumi, guvernante Gaigala mēģina vest pie prāta satraukto Karali un visiem nākas uzmanīties no varaskārajiem Vilkiem.
Filmas galvenais vēstījums ir par to, cik svarīgi ir saprast savas jūtas un nebaidīties no tām. Roze Stiebra: “Reizēm arī mūsu bērni apjūk un vaicā vecākiem par situācijām, ko pieredzējuši savā ikdienā, arī par sajūtām, ko kāds paudis vai tieši otrādi – nav izrādījis. Filma runā par šīm tēmām, taču to dara rotaļīgi un viegli. Es ticu, ka šis būs krāšņs un interesants kino piedzīvojums gan maziem, gan lieliem skatītājiem.”
“Sirds Likums” kļuvusi par Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” nominanti četrās kategorijās. Tā nominēta kā Labākā animācijas filma, Roze Stiebra – kā Labākais animācijas filmas režisors, Aleksejs Naumovs – kā Labākais animācijas filmas mākslinieks un Valts Pūce – kā labākais komponists.
 
Biļešu cena: 3,- EUR
Biļetes pieejamas Jēkabpils Tautas nama kasē
Atpakaļ