FOTO IZSTĀDE “Vasara” – Ēriks Sprindžuks

01.08 - 30.08

Ēriks Sprindžuks sevi dēvē par vietalvieti, jo tur dzīvojis un strādājis mūža ievērojamāko daļu – 51 gadu. Bērnība pavadīta Rubeņos, zemnieku ģimenē. Mācījies Kaldabruņas pamatskolā, Bebrenes septiņgadīgajā skolā, Līvānu ekonomiskajā tehnikumā un LLU.

Ar fotografēšanu autors nodarbojas no 15 gadu vecuma. Sācis ar filmu aparātiem, kuri nebija tie dārgākie. Tagad ir apgūtas iemaņas, fotografējot ar digitālajiem fotoaparātiem. Savās fotogrāfijās iemūžina dabu un līdzcilvēkus, tomēr pamattēma ir daba. Daba tuva ir bijusi visu mūžu jau no bērnības ganiem un tālām skolas gaitām. Par katru fotogrāfiju ir savs stāsts, sava vēsture. Ērika Sprindžuka fotogrāfijas izstaro dzimtās zemītes skaistumu un neatkārtojamību.

Autora foto kolekcija ir plaša. Izstādes ir bijušas skatāmas Pļaviņās, Vietalvā, Stukmaņos, Jēkabpilī, bet tās neatkārtojas. Martā Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā apmeklētājus priecēja foto izstāde “Zemes skaistums”, bet līdz 30. augustam te autors piedāvā ielūkoties aizejošajā vasarā caur fotoobjektīvu izstādē “Vasara”.

Atpakaļ