FOTOORIENTĒŠANĀS “Šķirošanas skrējiens Jēkabpilī”

09.07.2016 - plkst.11.00

9. jūlijā Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros notiks Latvijas Zaļā punkta foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Jēkabpilī”. Sacensības tiek organizētas sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Jēkabpils pakalpojumi” un pasākuma atbalstītājiem – veikaliem “Rimi”, sulu ražotāju “Cido”.  

Foto orientēšanās sacensības Jēkabpilī notiks pirmo reizi, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu atkritumu šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors: “Šogad mēs – Latvijas Zaļais punkts, kopā ar “Rimi Latvia” esam apvienojušies zem viena saukļa – “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”. “Šķirošanas skrējiens Jēkabpilī” ir šķirošanas veicināšanas foto orientēšanās sacensības un šajā vasarā kopumā norisinās piecpadsmit Latvijas pilsētās. Aicinu visus iesaistīties un piedalīties šajās sacensībās, jo tas ir lielisks veids gan pavadīt labi laiku svaigā gaisā, aktīvi izkustoties, gan iepazīt savu pilsētu un iespējas šķirot, gan arī pacīnīties par lieliskām balvām.”

Foto orientēšanās sacensībās ir aicināts piedalīties ikviens – ģimenes, bērni, jaunieši, darba kolēģi un arī pilsētas viesi.  Šīs sacensības ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam apvienot lietderīgo, veselīgo un patīkamo – sportiskā noskaņojumā, svaigā gaisā praksē uzzināt šķirošanas konteineru atrašanās vietas Jēkabpils pilsētā. Komanda būs jāapmeklē sacensību kontrolpunkti, kas atzīmēti kartē un visai komandai kopīgi ir jānofotografējas pie katra kontrolpunkta.

Inga Bite, „Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja: ““Rimi” vienmēr interesējušas idejas, kas rosina saudzēt dabu. Esam priecīgi atbalstīt “Šķirošanas skrējienu”, sagādājot svētkus jēkabpiliešiem un pilsētas viesiem, reizē rūpējoties par tīrāku apkārtējo vidi un iestājoties par veselīgu dzīvesveidu. Aicinām iedzīvotājus šķirot atkritumus un “domāt zaļi” ne tikai “Šķirošanas skrējienā”, bet arī ikdienā – nākt uz “Rimi” ar savu auduma maisiņu vai izvēlēties kādu no veikalos piedāvātajiem pārstrādāto materiālu iepakojumiem, lietot uzturā vairāk ekoloģisko produktu un izmantot dabai draudzīgus tīrīšanas līdzekļus – kopīgi padarot Latviju par zaļāku valsti”.

Jānis Hauka, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vadītājs: “Mums ir patiess prieks piedalīties šajā akcijā, kas atbalsta un popularizē videi draudzīgu dzīvesveidu. “Šķirošanas skrējiens” jēkabpiliešiem sniegs iespēju uzzināt atkritumu šķirošanas vietas, un piesaistīs uzmanību vides saudzēšanas iespējām.”

Skrējiena „Dalības maksa” ir plastmasas (PET) pudele no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

„Šķirošanas skrējiena Jēkabpilī” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem – numurētiem atkritumu šķirošanas konteineriem Jēkabpils pilsētā. Distanci drīkst veikt skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots laukumā pie Jēkabpils tiesu nama, kur atradīsies AS “Latvijas Zaļais punkts” telts. Pasākuma laikā šeit varēs uzzināt gan par atkritumu šķirošanu, gan par videi draudzīgu dzīvesveidu.  Par mūziku un jautru noskaņu rūpēsies DJ Cimo.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 10.00 un „Šķirošanas skrējiena Jēkabpilī” starts tiks dots plkst. 11.00 un sacensības ilgs divas stundas.

Par balvām rūpējas Latvijas Zaļā punkta uzticamais sadarbības partneris “Rimi Latvia”. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no veikala “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Šķirošanas skrējiena” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk plastmasas pudeļu, saņems dāvanu grozu no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no Jēkabpils vides apsaimniekošanas uzņēmuma “Jēkabpils pakalpojumi”.

Foto orientēšanās sacensību nolikums un pieteikšanās – AS “Latvijas Zaļais punkts” mājas lapā – www.zalais.lv.
„Šķirošanas skrējienu Jēkabpilī’” rīko AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu “Jēkabpils pakalpojumi”, veikaliem “Rimi Latvia” un AS “CIDO grupa”.

Papildu informācija:

Dace Jansone

Korporatīvās komunikācijas direktore

tālr. 67039816

mob.tālr. 28655072

dace@zalais.lv

www.zalais.lv

 

Atpakaļ