GALĀ KONCERTS “10 pasaules operetes”

28.12.2016 - plkst.18.00

Krustpils kultūras namā 28. decembrī plkst. 18.00 viesosies muzikālais teātris “Pēterburgas Operete” ar koncertu “10 pasaules operetes”. Šo unikālo operetes šedevru programmu ir atzinīgi novērtējuši daudzu pasaules valstu skatītāji.

“10 pasaules operetes” – nav tikai koncerts, tas ir klasisko operešu dziesmu un melodiju teatralizētais šovs. Akadēmisko darbu fragmenti ar vieglu un rotaļīgu dramaturģiju, bet dažkārt ar  ironisku zemtekstu, dāvā skatītājiem neaizmirstamu vakaru, pilnu ar smiekliem un jautrību. Krāšņi tērpi un horeogrāfija lieliski papildina Pēterburgas Operetes teātra slaveno solistu dzirkstošos priekšnesumus. Piedāvātā programma veido vienotu un valdzinošu operešu melodiju virpuli.  Operetes mīļotāji ar patieso prieku izbaudīs spožākas ārijas, dziesmas un duetus no 10 pasaulē pazīstamākajām operetēm “Sikspārnis”, “Silva”, “Misters Ikss”, “Jautrā atraitne”, “Grāfiene mārica”, “Truffaldino no Bergamo”, “Bajadēra”, “Borgia”, “Džudita” un “Parastais brīnums”.

Izrādes režisori Svetlana Samorodova un Sergejs Šalagins savos iestudējumos vēršas pie cilvēku jūtām, izvirzot priekšplānā mīlas kolīzijas. Izrādes scenogrāfa Oļega Molčanova veidotās dekorācijas turpina slaveno krievu mākslinieku Rēriha, Vrubeļa, Korovina klasiskās tradīcijas. Dizaineres Nikas Velegžaņinovas darinātie greznie aktieru tērpi ir augstas mākslinieciskās jaunrades apliecinājums.Pēterburgas Operetes teātra lepnums ir tās talantīgie un perfekti izglītotie solisti, kas vienmēr iepriecina savus skatītājus ar profesionāli izpildītajām sarezģītajām vokālajām partijām un virtuozo horeogrāgiju labākajās krievu klasiskās teātra skolas tradīcijās. Izrādes horeogrāfs ir pasaulslavenais baletmeistars Nikolajs Reutovs.

Teātra mākslinieciskais vadītājs un direktors – Krievijas Federācijas Nopelniem bagātais mākslinieks Sergejs Šalagins ir absolvējis GITIS Muzikālā teātra fakultāti, ir mākslas lielmeistaru – režisora Borisa Pokrovska, diriģenta Genādija Roždestvenska, horeogrāfa Mihaila Kisļarova  māceklis un krievu operetes teātra tradīcīju turpinātājs. Teātra mākslinieciskais pamatprincips – cilvēka garīgā dzīve.

Muzikālā teātra “Pēterburgas Operete” Galā koncerts “10 labākās pasaules operetes” ir lieliska un ilgi gaidīta dāvana visiem šā žanra cienītājiem.

Mūzika: J. Štrauss, I. Kalmans, F. Lehars, A. Kolkers, Krauss, G. Gladkovs, B. Aleksandrovs

Režisors inscenētājs: S. Samorodova, Krievijas Federācijas Nopelniem bagātais mākslinieks S. Šalagins.

Mākslinieciskais noformējums: Oļegs Molčanovs

Baletmeistars: Nikolajs Reutovs

Kostīmu māksliniece: Nika Velegžaņinova

Ilgums: 3 stundas (1 starpbrīdis).

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/49746, kā arī Krustpils kultūras nama kasē

Biļešu cenas 10 €,12 €,14 €,15 €,16 €,18 €

Atpakaļ