Gitas Losānes fotogrāfiju izstāde “Iepazīsti putnus”

12.04 - 03.05 Salas Tautas nams
12.04. – 3.05. Mazajā zālē
Gitas Losānes fotogrāfiju izstāde “Iepazīsti putnus”
 
Salas Tautas nama Mazajā zālē no 12. aprīļa līdz 3. maijam būs vērojami Jēkabpils novada putni Gitas Losānes foto mirkļos izstādē “Iepazīsti putnus”.
 
Tikšanās ar fotogrāfi Salas Tautas namā 16. aprīlī plkst. 13.00!
 
Izstādes fotogrāfiju autore ir jēkabpiliete Gita Losāne. Dzimusi un savu bērnību pavadījusi Kūku pagastā. Mazā meitene Gita allaž vērsusi skatu uz debesīm, kur dziedājuši un lidinājušies putni. Šī nodarbe viņai ļoti patika un māsas dāvinātā grāmata par putniem kļuva Gitai par rokasgrāmatu. Drīz vien tika nopirkts fotoaparāts. Jaunajai fotogrāfei tas bija sapņa piepildījums, jo varēja noķert ik mirkli, kurā putniņi bija tuvumā.
 
Gāja laiks un Gitas aizraušanās fotografēt putnus kļuva arvien stiprāka. Tagad rokās jau bija profesionāla foto kamera, kas ļauj pievilkt putnu tuvu – pat ļoti tuvu. Vērojot un gaidot labāko foto mirkli, Gitu sāka interesēt blakus ziedošie un augošie ārstniecības augi. Tā putnu fotogrāfijām pievienojās arī hobijs – ārstniecības augu vākšana un izmantošana.
 
Gita Losāne jau vairākus gadus ir Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedrs. Paralēli fotografēšanai viņai patīk dārza darbi, īpaši, kad redzi sava darba rezultātu – kā no mazas sēkliņas izaug pašas audzētas puķes vai tomāti.
 
Aprīlis ir ļoti pateicīgs putnu vērošanas mēnesis – atgriežas gājputni, bet tie, kas pārziemojuši, piepilda gaisu ar saviem priecīgajiem treļļiem.
 
Vērosim putnus Gitas Losānes foto mirkļos!
 
Ieeja bez maksas
Atpakaļ