Gleznu izstāde “Iespaidu varā”

10.05 - 30.06 Krustpils pils

No 10. maija līdz 30. jūnijam Krustpils pils Marmora zālē tiks eksponēta mākslinieces Sandas Mālnieces gleznu personālizstāde “Iespaidu varā”.

Latvijas simtgades svinības Krustpils pilī iesākām ar gleznu izstāžu cikla “Radīts pie Daugavas” atklāšanu. Pirmā no šī cikla gleznu izstādi “Logs ar Daugavu” apskatei piedāvāja māksliniece Ilze Griezāne, tai sekoja mākslinieces Mētras Štelmaheres izstāde “Klusums”.

10. maijā plkst. 18:00 norisināsies mākslinieces Sandas Mālnieces gleznu personālizstādes “Iespaidu varā” atklāšana. Ieeja atklāšanas pasākumā ir bezmaksas.

Sanda par izstādi teic tā: “Svarīgs aspekts ir apziņa, kas veidojas no sajūtām mūsu ķermenī. No vienas puses pasaule mums apkārt, no otras –  kā mēs to uztveram.  Mēs sastāvam no matērijas, kur noteiktā secībā un sarežģītības pakāpē veidojas kaut kas jauns. Kad jūties viens savos pārdzīvojumos, tie iespaidu varā pārtop noteiktos tēlos, mokot tevi tik ilgi, kamēr tiek ieslodzīti krāsu un laku slāņotos audeklos.”

Sanda Mālniece ir profesionāla māksliniece, augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Mākslas Akadēmijā, studējusi Itālijā – Mākslas Akadēmijā Lečē.

Mākslas izstādēs piedalās no 1986. gada. Piedalījusies dažādās starptautiskās un Latvijas mēroga mākslinieku simpozijās, plenēros, izstādes.  

Ieejas maksa izstādē “Iespaidu varā” ir 0.30 / 0.50 eiro.

Izstāžu ciklu “Radīts pie Daugavas” atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Atpakaļ