Gleznu IZSTĀDE “Mana pasaule”

01.06 - 29.06

Sandras stāsts: “Cik vien sevi atceros, ļoti esmu vēlējusies gleznot, bet nebija ticības sev, ka to spēju. Četrus gadus atpakaļ radās tik liela vēlme gleznot, ka gleznot sāku pat sapņos. Tad sapratu, ka ir jārīkojas, ir jāpasper to vienu mazo solīti pretī savam sapnim. Man šis solis bija gleznošanas kursi, kur ierādīja kā rīkoties ar eļļas krāsām, un tālāk jau viss notika it kā pats no sevis.

2015. gada februārī Sēlpils kultūras namā tika atklāta mana pirmā personālizstāde “Sapņa ceļš”. Tā bija par sapņiem, cerībām, par to, ka viss ir sasniedzams, arī sapņi piepildāmi, ja vien to paši gribam. Mana iedvesma gleznot bija tik liela, ka pēc gada tika rīkota otrā personālizstāde “Sajūtu mirkļi”, kur ar otu un krāsu palīdzību uz audekla izteicu savas tā brīža sajūtas un vēlmes. Vēlme gleznot neapsīkst joprojām, un šogad tika rīkota trešā personālizstāde “Mana pasaule”, kur krāsu pasaulē esmu ar visu sirdi un dvēseli. Gleznas radīšanas procesā es ieguldu daudz vairāk nekā tikai laiku un darbu, es ieguldu daļu no sevis, savas domas, emocijas, sajūtas. Tādēļ es atceros katru savu gleznu un zinu, kādu ceļu tā ir aizgājusi, jo katra glezna pieaug pie sirds.  Ar saviem darbiem, aicinu cilvēkus pamanīt un apzināties, cik skaistā un krāsainā pasaulē mēs dzīvojam. Katrs mākslinieks glezno citādāk, katrs lietas redz un interpretē citādāk, un nav tik svarīgi kā Tu glezno, bet cik daudz emocijas Tavi darbi rada skatītājos.”

Māksliniece piekritusi dalīties iespaidos, emocijās un sajūtās, ielūkojoties izstādē “Mana pasaule”. Izstāde būs skatāma Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā visu jūniju, bet uz tikšanos ar autori Sandru Ciprusu aicinām 8. jūnijā plkst. 17.00!

Atpakaļ