Grupas “Big Al & The Jokers” koncerts

11.05.2024 - plkst.19.30 Jēkabpils Tautas nams
11.05. plkst. 19.30
Grupas “Big Al & The Jokers” koncerts
 
Ir pienācis laiks kārtējam grupas “Big Al & The Jokers” pavasara koncertam Jēkabpils Tautas namā.
Šogad grupa svin 11-o dzimšanas dienu! Precīzāk tagadējam grupas nosaukumam 11 gadi. Īstenībā 8 mūziķi – Romāns Vendiņš, Zintis Žvarts, Sandris Skeranskis, Eduards Raubiško, Juris Skrajāns, Raitis Aukšmuksts, Pēteris Liepiņš, solists Aļģirdas Šuminskas, skaņu režisors Sergejs Laletins un grupas menedžeris Rafails Balkins kopā strādā jau vairāk kā 20 gadus un grupas nosaukuma maiņa 2013.gadā atspoguļo tikai kolektīva jauna mākslinieciskā etapa sākumu sadarbībai ar vienreizējo un neatkārtojamo solistu no Lietuvas – Aļģirdas Šuminskas vai BIG AL.
Pavasarīgā tikšanās ar grupu kā vienmēr sniegs tikai pozitīvas emocijas un dzirkstošas enerģijas lādiņu ilgam laikam. Koncertā grupas mūziķi vedīs Jūs pa zināmām un ne tik zināmām grupas radošās darbības takām, atklājot ne vienu vien pikantu detaļu….
Nav arī noslēpums, ka viens no koncerta Jēkabpilī iemesliem ir grupas mākslinieciskā vadītāja – Romāna Vendiņa dzimšanas diena.
Skatītājus gaida „dzīvs”, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums, kurā grupas mūziķi priecēs publiku neatkarīgi no tās vecuma, gaumes un noskaņojuma!
 
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/138189
 
Koncerta organizators: SIA “BRIG”
www.jokers.lv
Atpakaļ