Grupas “Latvian Blues Band” 20 gadu jubilejas tūre

16.02.2020 | plkst.19.00 - 21.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

Grupa “Latvian Blues Band” 2020. gadā svinēs 20 gadu jubileju.

20 gadus uz skatuves grupa atzīmēs ar jubilejas koncertiem Latvijā un Eiropā.

Jau šobrīd norit darbs pie jauna studijas albuma, kā arī nākamā gada “R&B Blues Festival” plānošanas.

Koncerti 2020. gadā pagaidām plānoti Latvijā,Vācijā,Dānijā un Norvēģijā. Biežāk gan grupa “Latvian Blues Band” pēdējā laikā sastopama, spēlējot koncertus Vācijā, Austrijā un Skandināvijā, tāpēc koncertu apmeklējumus Latvijā blūza mūzikas cienītāji var ieplānot jau šobrīd.Pašmāju koncerti paredzēti Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī, Ropažos, Liepājā un Rīgā.

Koncertos varēs dzirdēt gan esošās dziesmas jaunās skaņās, gan pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma. Zināms, ka grupa koncertos uzstāsies paplašinātā sastāvā.

Grupas “Latvian Blues Band” līderis Jānis Bukovskis: “Šo 20 gadu laikā esam daudz sastrādājuši un neapstāsimies arī turpmāk – esam izdevuši 6 CD un 1 DVD. Pa šo laiku, protams, esam daudz spēlējuši koncertos tepat Latvijā un arī paplašinājuši savu spēju un iespēju robežas, dodoties koncertos un tūrēs ārvalstīs. Tie ir mūsu mērķi un panākumi – apgūt plašākus tirgus, gūt atzinību ārvalstīs un veidot dažādus sadarbības projektus. ASV, Kanāda, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Baltkrievija, Vācija, Šveice, Austrija, Nīderlande, Luksemburga, Horvātija, Itālija, Spānija, Grieķija, Dānija, Norvēģija, Uzbekistāna un Ēģipte ir valstis, kurās esam aktīvi koncertējuši šo gadu laikā.”

Koncertu sarakstā iekļauts arī “R&B Blues Festival”,kas šogad jau trešo reizi notika Ropažu vēsturiskajā parkā, skanot tradicionālajam blūzam, R&B un soul stila mūzikai. Starptautiskais festivāls ir unikāls, jo ir vienīgais šāda veida mūzikas festivāls Latvijā. Lepojamies, ka festivālā piedalījušies mākslinieki no Austrālijas, ASV, Beļģijas, Polijas, Igaunijas, Dānijas, Vācijas, ASV, Nigērijas un Dienvidāfrikas. Ar katru reizi domājam, kā vēl pilnveidot pasākuma programmu un pārsteigt apmeklētājus. Ideju par festivāla organizēšanu bijām apsvēruši jau agrāk, bet to īstenojām salīdzinoši nesen. Interese par blūza un soul mūziku pieaug, un arī mums ir interesanti aicināt arvien jaunus izpildītājus uz Latviju. Tāpēc jau tagad zinām, ka arī nākamajā gadā, mūsu grupas 20 gadu pastāvēšanas jubilejas gadā, festivāls notiks.”

Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis, kas kopš grupas dibināšanas ir bijuši tās kodols un dzinējspēks, sola, ka grupas jubilejas gadā labas mūzikas cienītājiem, iespējams, tiks sagādāts vēl viens liels un patīkams pārsteigums.

’’Šobrīd koncentrējam savus spēkus un enerģiju, lai izvestu dzīvē vēl vienu lielu un nopietnu projektu. Kādu tieši, to pagaidām neatklāsim. Darīsim visu, lai savus mērķus sasniegtu, priecētu mūsu klausītājus un cilvēkus, kas novērtē un ciena labu mūziku!’’ saka Jānis un Rolands.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/77383

 

 

Atpakaļ