Grupas “Starpbrīdis” un Gitas Muižnieces debijas albuma “Mums rītdiena ir” prezentācijas koncerts

15.03.2019 - plkst.19.00 Jēkabpils Tautas nams
  1. martā plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas namā notiks grupas “Starpbrīdis” debijas albuma “Mums rītdiena ir” prezentācijas koncerts. Albumā iekļautas divpadsmit melodiskas un liriskas dziesmas, kuru mūzikas un tekstu autore ir Gita Muižniece.

,,Albums ir divu Gitu sapņu piepildījums,” tā par gaidāmo notikumu saka dziedātāja Gita Dukaļska. Kopā ar Sandi Ruļuku viņi ir pazīstami kā grupa “Starpbrīdis” un jau vairāk nekā deviņus gadus priecē klausītājus gan koncertos, gan ballēs, gan citos saviesīgos pasākumos. “Starpbrīdi” klausītāji ir iecienījuši kā vienmēr pozitīvu un sirsnīgu muzikālo tandēmu, kas neapstājas savos radošajos meklējumos un muzikālajā attīstībā.

Pirms četriem gadiem grupai aizsākās veiksmīga sadarbība ar Gitu Muižnieci, kā rezultātā tapis albums “Mums rītdiena ir”. Albumā būs klausāmas divpadsmit dziesmas – katra ar savu noskaņu, skanējumu un raksturu. “Domāju, ka ikviens klausītājs sadzirdēs “savu” dziesmu, kas atgādinās par notikumiem, cilvēkiem – skaistiem, nozīmīgiem vai visu mainošiem,” teic mūzikas un tekstu autore Gita Muižniece.

Gita, kuru daudzi pazīst kā azartisku un enerģisku pasākumu vadītāju, savu radošo karjeru sāka kā komponiste un dzejniece, un, neskatoties uz profesionālās dzīves pavērsieniem, vislielāko iedvesmu un gandarījumu izjūt tieši radot dziesmas. “Gita meklēja dziesmas, turpretī es gaidīju īsto izpildītāju. Tieši Gita spēja dziesmām iedot to nepieciešamo spēku, plašo un krāsaino skanējumu. Un viņa nebaidās eksperimentēt –  tas, manuprāt radošajā procesā ir pats svarīgākais,” saka autore.

Prezentācijas koncerts plānots kā pavasarīgs un dzīvesprieka pilns sveiciens kā klausītājiem, tā arī pašiem māksliniekiem. Kopā ar grupu “Starpbrīdis” uz skatuves kāps arī Ainars Bumbieris un Ēriks Gruzniņš. Par video – noformējumu rūpēsies Pēteris Muižnieks. Koncerta laikā klausītājus gaida daudz dažādu pārsteigumu.

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē un restorānā “Oāzē”. Biļetes cena iepriekšpārdošanā 2€, pasākuma dienā 3€.

Pēc koncerta, plkst.22.00, grupa “Starpbrīdis” un draugi, un DJ Pitch ielūdz uz groziņballi.

Biļetes un galdiņu rezervācija ballei Jēkabpils Tautas namā. Biļetes cena 3 €.

Sagaidīsim pavasarī kopā!

Atpakaļ