Humora IZRĀDE “Made in Latvija”

23.02.2018 - plkst.19.00

23. februārī plkst. 19.00 Krustpils kultūras namā tiks izrādīta izrāde “Made in Latvia”. Piedalās labākie humora meistari no Latvijas teātriem Mārtiņa Egliena vadībā un režijā.  

“Made in Latvija” – ir humora izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves  situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti un dziesmu parodijas.  Krāšņi tērpi, dziesmas, dejas, joki un parodijas – tas viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un…  “savārījuši”.

Izrāde savu ceļu pie skatītājiem uzsāka jau pagājušajā gadā un jau ir piedzīvojusi neskaitāmus “anšlāgus” un stāvaplausus visā Latvijā.  

Asprātīgajās dziesmu parodijās skatītāji ar smaidu varēs izsekot līdzi Dzintara Čīčas skatuves gaitām – no Bērnu Eirovīzijas līdz pat atpazīstamajām Likteņlīnijām.   Būs skatāmi arī dažādi muzikāli brāļi – Kokari, Laivenieki, Ziemeļi u.c..  Cienījamais Maestro mēģinās “izbīdīt” pasaulē Žoržu Siksnu, kurš iepriecinās skatītājus, izpildot dziesmas dažādās valodās, kuras pats ne vienmēr saprot. Būs arī neatkārtojamie “Čikāgas piecīši”, kuru uzstāšanās daudziem skatītājiem liks pārdomāt – tas ir vai nav pats Armands Birkens, kurš tik sirsnīgi dzied par to, ka “Varbūt, ka mēs kādreiz satiksimies…”.

Režisors – Mārtiņš Egliens, humora meistars, kura asprātību skatītājiem bija iespēja baudīt Latvijas Nacionālā teātra “Žurkas” uzvedumos.

Arī šajā izrādē Mārtiņš piedalīsies gan kā izrādes vadītājs, gan dažādu tēlu atveidotājs un dziedātājs.

Vēl piedalās: Mārtiņš Brūveris –  Nacionālā teātra aktieris, kas apveltīts ar izcilu spēju atdarināt dažādus personāžus  un to muzikālos priekšnesumus; Marģers Eglinskis – izcils komiķis un dziedātājs no Liepājas; Kristians Kareļins – Nacionālā teātra aktieris un komiķis;  Aija Dzērve – Dailes teātra šarmantā aktrise;  Skatītāju mīlulis Ivars Kļavinskis no Nacionālā teātra.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/62864 

Biļešu cenas 7 € – 14 €.

Atpakaļ