Humora vakars, izrāde “Kovida laikmeta parks”

29.07.2022 - plkst.19.00 Viesītes kultūras centrs “Sēlija”

PIRMIZRĀDE, 2022. GADA 29. JŪLIJĀ VIESĪTĒ plkst. 19.00

Turpinot radošus eksperimentus un aktiermākslas pilnveidošanu pandēmijas laikā, Jelgavas novada Līvbērzes amatierteātris “Radi” režisora Kārļa Anitena vadībā radījis jau otro sarežģītajos apstākļos tapušo darbu – humora vakaru “Kovida laikmeta parks”.  No divos gados pandēmijā piedzīvotā teātra trupa paņēmusi septiņas nejaukās sērgas izplatības ierobežošanas un traģikomisko apstākļu situācijas un iecēlusi tās dažādu laikmetu literāru darbu un humoresku sižetos, piešķirot darbiem negaidītu akcentu, vienlaikus nemainot oriģinālo tekstu.

Humora skatāmas epizodes no Rūdolfa Blaumana dziesmu spēles “Skroderdienas Silmačos”, Emīla Braginska un Eldara Rjanaznova lugas “Dienesta romāns”, Astrīdas Lindgrēnes stāsta “Brālītis un Karslons, kas dzīvo uz jumta”, Aleksandra Bukijas operas “Nelūgtie viesi”, kā arī Kārļa Anitena humoreskas “Franču īrniece”, “Idiote” un “Vācu melodrāma”. Izvēlētais žanrs ļaus skatītājam ne tikai ar smaidu paraudzīties uz kovida laika ierobežojumiem, bet arī novērtēt teātra dalībnieku spēju vienas izrādes laikā iejusties dažādos tēlos, demonstrējot dažāda veida aktierspēles piegājienus un spodrināto meistarību pandēmijas laikā. Laipni lūgti kovida laikmeta parkā!

  1. gada rudenī amatierteātris “Radi” skatītāju vērtējumam nodeva pirmo kovida laikā tapušo izrādi “Dzīve ar piedzīvojumu garšu”, kas Jelgavas novadā un Latvijā izrādīta jau 20 reižu.

Režija, scenogrāfija, kostīmi – Kārlis Anitens

Gaisma, skaņa – Aldis Vītols

Mākslinieks – Lauris Ermansons

Lomās – Solvita Ozola, Ilze Vītola, Ilona Rubule, Normunds Kokins, Sandra Toporkova, Indra Cīrule, Edvīns Ļetko, Kārlis Anitens

Izrādes ilgums 1h 10min

Atpakaļ