Iemirdzies, Jēkabpils! Krustpils pils dīķa strūklakas atklāšana

19.08.2020 - plkst.21.00 Krustpils pils dīķis

19. augusta vakarā plkst.21.00 Jēkabpilī, Krustpils pils dīķī, notiks pasākums, kura laikā pils dīķa apkārtne iemirdzēsies jaunās krāsās un tiks ieslēgta jaunā peldošā tipa strūklaka ar dekoratīvo apgaismojumu. Šis ir viens no Jēkabpils 350. jubilejas pasākumiem. Pasākuma apmeklētājus aicinām pulcēties pie pils dīķa Rīgas ielā pretim T/C “Sala”.

Strūklakas atklāšanas pasākumā iecerēts arī aptuveni stundu ilgs koncerts. Uz improvizētās skatuves, kas atradīsies pils dīķī, uzstāsies profesionāls čellists, komponists un aranžētājs Mareks Radzēvičs. Mareks čellam pievērsies jau 5 gadu vecumā, un kopš tā laika paspējis iegūt maģistra grādu čella spēlē, ieskaņojis 3 albumus, piedalījies dažādos muzikālos projektos, un koncertējis gandrīz visā Eiropā. Lai gan klasiskajai mūzikai ir neatņemama vieta viņa dzīvē, pēdējo gadu laikā koncertos Mareks Radzēvičs uzstājas, atskaņojot populārās mūzikas kaverversijas savās aranžijās. Čella izpildījumā tās iegūst pavisam jaunu dzīvību un skanējumu.  Čella skaņas un skaistā pils dīķa apkārtne, radīs īpašu atmosfēru šim pasākumam.

Jaunās strūklakas ar dekoratīvo apgaismojumu izmaksas ir EUR 16 940, 00 (ar PVN), summā iekļauta arī strūklakas piegāde, montāža un uzstādīšana. Darbus veica SIA “ALVITA strūklakas”.

Vēršam uzmanību, ka pasākuma norises laikā 19. augustā no plkst. 20.30 – 22.30 satiksmei tiks slēgts Rīgas ielas posms no Kavalērijas ielas līdz Madonas ielas aplim pie T/C “Sala”!

Pasākums bez ieejas maksas.

Lūdzam pasākuma laikā ievērot kultūras pasākumu sanitāros noteikumus.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana.

Atpakaļ