Iestudējums “Sniegbaltītes skola”

10.12.2022 - plkst.18.00 Krustpils kultūras centrs

10. decembrī plkst. 18.00 Krustpils kultūras centrā norisināsies Latvijas Jaunatnes teātra iestudētā izrāde “Sniegbaltītes skola”.

Leģendārā pasaka “Sniegbaltītes skola” ir kļuvusi par vienu no mīļākajam bērnības pasakām jau daudzām paaudzēm. Šogad Latvijas Jaunatnes teātris saviem skatītājiem piedāvās jaunu un krāšņu šīs muzikālās bērnu pasakas iestudējumu, kurā darbosies visiem labi zināmie pasakas tēli – Sniegbaltīte, Salatēvs, zaķēni, vilcēns un citi meža zvēri. Lomās -Laima Miltiņa, Jānis Jarāns, Raimonda Vazdika, Jānis Skanis, Juris Millers, Dace Makovska, Jānis Mūrnieks, Sandis Bergholds, Kārlis Tols,  u.c. Izrādēs piedalās arī TDA “Dzintariņš” dejotāji.  Izrādes režisors – Jānis Mūrnieks,  horeogrāfe Sanita Misika, producents – Juris Millers. Izrāde paredzēta pirmsskolas vecuma skatītājiem un jaunāko klašu skolēniem.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta pasākuma un tā apmeklētāju video un foto fiksēšana ar mērķi šos ierakstus padarīt publiski pieejamus.  Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas ikvienam pasākuma apmeklētājam.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – Biļetes uz Sniegbaltītes skola Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212 2022. gada 10. decembris, sestdiena, 18:00 Krustpils kultūras centrs (bilesuparadize.lv)

Atpakaļ