Ingas Āriņas gleznu izstādes “Ieklausoties sirdsbalsī” atklāšana

07.01.2020 - plkst.17.30 Jēkabpils Tautas nams, Baltā zāle

Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē no 7. līdz 31. janvārim būs skatāma Ingas Āriņas gleznu  izstāde “Ieklausoties sirdsbalsī”. Izstādes atklāšana notiks 7. janvārī plkst. 17.30.
Gleznošana bijusi Ingas Āriņas sapnis kopš bērnības, taču tas sācis piepildīties vien pirms pieciem gadiem un līdz tam nonākusi, ieklausoties sirdsbalsī. Māksliniece atzīst: “Ir liels prieks par to, jo neko jau nevar nokavēt, var tikai paspēt, es vēlējos pamēģināt
un radīt kaut ko vēl nezināmu!” Kad skolēns ir gatavs skoloties, tad dzīves ceļā “atnāk” arī īstais skolotājs. Pirmie Ingas darbi tapuši Jēkabpils Mākslas skolā, skolotāja Ziedoņa Bārbala uzraudzībā. Vairāk nekā četri radoši gadi pagājuši, mācoties studijā “Mākslas dārzs” pie mākslinieces Jolantas Ābeles. Inga atklāj: “Ar katru gleznošanas reizi ir iespēja vairāk iepazīt sevi, iepazīt arī to, kā veicās citiem skolniekiem. Kopā būšana un dalīšanās pieredzē ļoti palīdz augt un radīt jaunus darbus. Patīkams un aizraujošs ir pats gleznošanas process, sākot ar brīdi “Ko gleznot?” līdz brīdim “Gatavs!”. Eļļas krāsu skaistie toņi un to likšana uz audekla ir tāds pateicīgs brīdis būt “šeit un tagad”. To darot, citām domām nav vietas. Inga saka paldies gan skolotājiem, gan visiem, kas novērtē viņas darbus – ģimenei, draugiem un ikvienam mākslas baudītājam. Vislielākais gandarījums un prieks rodas brīdī, kad darbs patīk. Sapņi piepildās!

Atpakaļ