KONCERTS “Romantika”- Ingus Pētersons

20.04.2016 - plkst.19.00

20. aprīlī plkst. 19.00 aicinām uz Jāņa Lūsēna jauno programmu “Romantika” Jēkabpils Tautas namā. Programma tapusi pēc komponista Jāņa Lūsēna un dziedātāja Ingus Pētersona 10 gadus ilgās kopdarbības ciklā “Mazu brīdi pirms”.

Dziedātāja Ingus Pētersona personības šarms, neatkārtojamā balss, tās siltums un lirisms koncertā ieskanēsies vēl nebijušās nokrāsās, veidojot mūzikas valodas, teksta poētisma un interpretācijas vienotu veselumu.

Koncerta muzikālais materiāls veidots no jaunām, vairāku gadu laikā tapušām, īpaši Ingus Pētersona balsij radītām dziesmām ar latviešu klasiķu Plūdoņa, Skalbes, Eglīša, Ādamsona, Krūzas un Veidenbauma dzeju.    Komponists Jānis Lūsēns koncertam izvēlēto tematiku raksturo kā vīrieša iekšējās pasaules atspoguļojumu.

Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu koncertā “Romantika” palīdzēs radīt arī vīru komanda uz skatuves – pie klavierēm pats komponists Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, perkusionists Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.

Biļetes Biļešu Paradīzē, to cena 8 €, 10 €, 12 €, 15 €

Atpakaļ