Veselības nedēļa. Interaktīva nodarbība “Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei” – 2. LEKCIJA “Produktu sastāvs”

20.04.2018 | plkst.14.00 - 17.00

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” 13., 20.un 27. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00 Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā tiek organizētas interaktīvas nodarbības “Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei”.

Pasākuma mērķis – organizēt Jēkabpils pilsētas pieaugušo iedzīvotāju dažāda vecuma grupām interaktīvas, izglītojošas un praktiskas nodarbības par veselīga uztura pamatprincipiem. Interaktīvās nodarbības tiek organizētas kā 3 lekciju cikls:

  1. lekcijā: uztura ABC, uztura grupas;
  2. lekcijā: produktu sastāvs, iekļaujot iespēju praktiski salīdzināt dažādu produktu sastāvu;
  3. lekcijā: veselīgo produktu grozs, praktiski padomi, kā izvēlēties veselīgos produktus, veidojot sabalansētu ēdienkarti, iekļaujot veselīgo produktu degustācijas.

Lektore Anda Radziņa, fitnesa trenere ar 20 gadu pieredzi nodarbību par veselīgu uzturu un fizisko aktivitāšu vadīšanā.

27. aprīlī nodarbība notiks Veselības nedēļas “Jēkabpils vingro!” ietvaros. Šajā nodarbībā tiks iekļauts pamata ikdienas vingrojumu kompleksa apguves pamatojums un metodika, dalībnieki tiks izglītoti par to, ka veselīgs uzturs, nekombinējot to ar citiem veselīga dzīvesveida paradumiem, tādiem kā, piemēram, fiziskās aktivitātes, nenodrošina pilnvērtīgus veselīga dzīvesveida paradumus.

Dalība ir bez maksas. Pieteikšanās un sīkāka informācija: aveseliba@inbox.lv, tālr. 29467859.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ