Tikšanās ar dzejnieci Ingu Pizāni

23.11.2019 - plkst.12.00

23. novembrī plkst. 13.00 Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā  tikšanās ar dzejnieci Ingu Pizāni. Pasākumu veidos autores dzejas lasījumi, saruna par dzeju un radoša darbnīca, kurā tiks aicināti iesaistīties interešu apvienības “Literāts” dalībnieki un citi interesenti.

Inga Pizāne (1986) dzimusi Krāslavā, bet dzīvo Rīgā. Raksta gan dzeju, gan stāstus. Studējusi  Latvijā un Zviedrijā, apmeklējusi Literārās Akadēmijas Dzejas meistardarbnīcas pie Jāņa Rokpeļņa un Ronalda Brieža. Viņas pirmais dzejoļu krājums “Tu neesi sniegs” izdots 2016. gadā. Drīz pēc tam viņas dzeja guvusi starptautisku rezonansi un 2018. gadā izdots krājums “Having never met” tulkotāja Džeida Vila atdzejojumā angļu valodā.

Dzejniece piedalījusies gan Dzejas dienu pasākumos Rīgā, gan Amerikas Dzejas festivālā Ņujorkā un citās starptautiskās meistardarbnīcās un festivālos. Drīzumā tiks izdots viņas otrais dzejas krājums.

Ingas Pizānes dzejai raksturīgs psiholoģisks smalkums, jūtu refleksija un mīlestība.  Asociatīvs vieglums tajā mijas ar eksistenciālu dziļumu, tajā pašā laikā saglabājot vienkāršību.

 

Atpakaļ