Īskoncerts “Skroderdienas manā pagalmā”

21.06.2020 | plkst.13.30 - 14.00

Laikā, kad visi esam noilgojušies pēc kopā dziedāšanas un tā varenā enerģijas lādiņa, ko dod Līgo svinēšana visiem kopā un ikgadējās Skroderdienu Silmačos lustes, Jēkabpils piedāvā to visu īstenot – veidā, kas šajā īpašajā laikā ir iespējams! 21. jūnijā, dziedot dziesmas no Skroderdienu repertuāra, Dailes teātra aktieri ļaus izbaudīt Līgo svētku enerģētiku Jāņu dziesmu īskoncertos. Būs arī smiekli no mūsu tautas nerātno dainu pūra.

Kopā plānoti pieci koncerti, kurus varēs vērot no savu dzīvokļu logiem un balkoniem. Šajos koncertos aktieri no Intara Rešetina režisētajām “Skroderdienām Silmačos” izdziedās izrādes dziesmas, kā arī citas iemīļotas Līgo dziesmas. Skroderdienu Silmačos dziesmas varēsim baudīt kopā ar Lauri Subatnieku Alekša lomā, Aldi Siliņu kā Joski un Pindaku Gundaru Silakaktiņu.  Vairāk informācijas par to, cikos sāksies katrs koncerts, sniegsim laika gaitā.

Īskoncerti plānoti plkst. 12.00 Bebru mikrorajonā pie skulptūras “Bebriņš”, plkst. 13.30 Krasta ielas dzīvojamo māju pagalmā pie 61. mājas, Plkst. 15.00 Kena parka estrādē, plkst. 17.00 Palejas ielas skvērā, plkst. 19.00 Vecpilsētas laukumā.

Atpakaļ