Ivo Fomina Jubilejas koncerts – 30 gadus uz skatuves un Jūsu sirdīs

28.04.2023 - plkst.19.00 Krustpils kultūras centrs

28.04. plkst. 19.00 Krustpils kultūras centrā

Ivo Fomina Jubilejas koncerts – 30 gadus uz skatuves un Jūsu sirdīs. 

Pavasarī un vasarā Cēsīs, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Rīgā un citviet Latvijā izskanēs pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina jubilejas tūres «30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs» koncerti. Tajos mūziķis gan kopā ar pavadošo grupu, gan viesiem, kuru vārdi pagaidām vēl netiek atklāti, sola atskaņot lielāko daļu dziesmu, kas skanējušas viņa rokmūziķa karjeras laikā. «Šajos koncertos gribu atspoguļot to, ko esmu darījis uz skatuves šos trīsdesmit gadus. Tās būs dziesmas no manas karjeras pašiem agrīnajiem gadiem, arī no dueta «Fomins un Kleins» laika, kaut kas arī no «Melnās princeses», arī labākās dziesmas no visiem četriem maniem albumiem, un, protams, arī klausītāju iemīļotie skaņdarbi,» Ivo ieskicē gaidāmo koncertu programmu.

Koncertos neiztiks arī bez īpašajiem viesiem (tādi būs katrā koncertā), taču viņu vārdus mūziķis pagaidām neatklāj: «Uz tikšanos koncertos, kur Jūs dzirdēsiet un redzēsiet gan mani, gan īpašos viesus! Tiekamies!»

Biļešu cenas 30, 25,20,18 EUR.  

Biļetes“Biļešu Paradīze”kasēs un internetā – Biļetes uz IVO FOMINS | 30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs | jubilejas koncerts Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212 2023. gada 28. aprīlis, piektdiena, 19:00 Krustpils kultūras centrs (bilesuparadize.lv)

Atpakaļ