IZRĀDE bērniem “Ezis, kurš mīlēja slepeni” – Rēzeknes teātris “Joriks”

26.10.2018 - plkst.11.00 Jēkabpils Tautas nams

26. oktobrī Jēkabpils Tautas namā viesosies Rēzeknes teātris “Joriks”. Plkst. 11.00 aicinām mazos skatītājus uz izrādi “Ezis, kurš mīlēja slepeni”.

Pēdējā laikā aizvien biežāk izskan speciālistu viedoklis, ka bērniem ir jāļauj garlaikoties, lai veicinātu iztēli un fantāziju. Izrāde sākas ar to, ka trim jauniešiem ir garlaicīgi. Viņi cenšas īsināt laiku, stāstot viens otram smieklīgus atgadījumus, līdz kāds no draugiem nāk klajā ar stāstu par ezi, kurš slepeni ir iemīlējies gotiņā. Visiem šis notikums šķiet aizraujošs un neparasts, un, tā kā nekas labāks prātā nenāk, draugi nolemj to izspēlēt, pārvērst par jautru rotaļu, izmantojot mājās sastopamas mantas un apģērbus no mammas skapja.

Iestudējuma režisore Paula Pļavniece uzskata, ka laikā, kad ik uz soļa bērniem tiek piedāvātas arvien jaunas izklaides, tehnoloģijas, aplikācijas, ir svarīgi mudināt bērnus un vecākus garlaikoties, proti, attīstīt radošumu, pamanot un izmantojot ikdienišķas lietas un objektus, kas atrodami mājās, skapī, plauktā, uz galda, pagalmā. Lietuvieša ilustratora un bērnu grāmatu autora Daiņa Šuķa (Dainius Šiukis) stāsts par pārsteidzošajiem notikumiem lauku sētā “Ezītis, kurš mīlēja slepeni” ir fantāzijas pilns, un 2017.gadā iekļuvis Latvijas lasīšanas veicināšanas programmas bērnu žūrijas rekomendēto grāmatu sarakstā.

Lomās: 
Mārīte, Pelenona, Polinēzijs – Laura Atelsone
Jēkabs, Dadzis – Kārlis Tols
Igors, Pičus – Kārlis Derums

Režija, telpa – Paula Pļavniece

Skaņu operators – Indulis Balodis
Gaismu operators – Kristaps Kalabanovs

Izrādes ilgums: 1 stunda
Ieteicamais vecums: 5 +
Izrāde latviešu valodā

Latgales RTV sižets: 
Jorikā iestudē izrādi bērniem “Ezis, kurš mīlēja slepeni”
(https://www.youtube.com/watch?v=wlnCUEKAK_s&feature=youtu.be)

 

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasē un internetā  https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/68063

Biļetes cena 4 €, ģimenes biļete 12 €

Atpakaļ