Izrāde bērniem “Kaka un pavasaris”

17.03.2024 - plkst.13.00 Krustpils pils
17.03. Plkst. 13.00 Lielajā zālē
Izrāde bērniem “Kaka un pavasaris”
 
Krustpils pils lielā zāle tiks nodota pašu mazāko jēkabpiliešu rīcībā. Stundas garumā tajā varēs vērot aizraujošu un asprātīgu izrādi, kas veidota pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas “Kaka un pavasaris” motīviem. Grāmatu latviešu valodā ir tulkojis mūsu novadnieks, dzejnieks Guntars Godiņš.

Izrāde tapusi ar pārliecību – “Lai kaut ko iemācītos, vajag, lai ir interesanti un jautri”.

Režisors Jānis Znotiņš: “Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos – viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību.”

Izrāde ir ne vien skatītāju iecienīta, bet ievērota arī no teātra profesionāļu puses, – tā ir ieguvusi “Spēlmaņu nakts” balvu 2015./2016. gada sezonā kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.

Izrādi piedāvā  “ISTABAS TEĀTRIS”, –   profesionāls teātris, kas rada izrādes teātrim neierastā vidē. Rada un rāda bērniem, pusaudžiem, un pieaugušajiem, kuri ir kopā ar viņiem. Bērniem un viņu vecākiem tā ir lieliska iespēja pavadīt laiku, kas ir izziņas, kopā būšanas prieka un radošu atklājumu pilns.

Izrāde paredzēta bērniem no 4 gadu vecuma
Biļetes cena: 9,- EUR
Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Krustpils pils kasē
Atpakaļ