Izrāde bērniem “Kaka un pavasaris”

26.04.2019 - plkst.14.00 Jēkabpils Tautas nams

26. aprīlī aicinām uz izrādi bērniem un vecākiem “Kaka un pavasaris”, kas notiks Jēkabpils Tautas namā plkst.14.00.

Režisors Jānis Znotiņš kopā ar aktrisi Anci Muižnieci ir radījuši izrādi bērniem un vecākiem “Kaka un pavasaris” galerijas “ISTABA” telpās. Tā veidota pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas “Kaka un pavasaris” motīviem. Guntara Godiņa tulkotā grāmata, kas 2012. gadā iznāca bērnu grāmatu izdevniecībā “Liels un mazs”, ir piedzīvojusi jau divas lasītāju izpirktas tirāžas un iemīļota līdz ar citiem šī autora latviski tulkotajiem darbiem – “Lote no izgudrotāju ciema” un “Sirlī, Sīms un noslēpumi”.
Izrāde ir ne vien skatītāju iecienīta, bet ievērota arī no teātra profesionāļu puses – izrāde ir ieguvusi “Spēlmaņu nakts” balvu 2015./2016. gada sezonā kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.

Izrādes mērķauditorija ir bērni vecumā no 4 līdz 10 gadiem.
Orģināli izrāde tiek spēlēta galerijas “ISTABA” telpās, piedaloties diviem aktieriem – Jānim Znotiņam un Ancei Muižniecei. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs.
Izrādes reklāmas materiālos izmantotas Edmunda Jansona ilustrācijas grāmatai “Kaka un pavasaris”.
Izrāde tapusi sadarbībā ar izdevniecību “Liels un mazs”, to atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Pasākuma Ilgums: 1 h

Pasākuma valoda: Latviešu

Paredzēts no 4 gadu vecuma.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīze kasē. Biļetes cena 5€. Biļetes – https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/72123

Atpakaļ