IZRĀDE bērniem “Rotaļlietu stāsts” – “Valmieras kinostudija”

18.10.2017 - plkst.11.00

18.oktobrī plkst.11.00 Jēkabpils Tautas namā viesosies Valmieras kinostudija, kas, uzsākot savu sesto sezonu, šoruden mazajiem skatītājiem piedāvā jauku muzikālo izrādi “Rotaļlietu stāsts”.

Izrādes notikumi raisās ap mazā Toma rotaļlietām, kuras atdzīvojas, cilvēkiem izejot no istabas. Kad dzimšanas dienā tiek dāvinātas jaunas rotaļlietas, sākas uztraukums par savu vietu Tomiņa rotaļlietu topā. Pārpratumi, joki, dziesmas, dažādas satraucošas situācijas un, protams, laimīgas beigas. Vērtības joprojām paliek nemainīgas, un arī šajā izrādē tiek runāts par draudzību, palīdzību vājakajam, cīņu par taisnību un labestību.

Izrādes režisors Imants Strads saka: “Man šī rotaļlietu tēma ir ļoti tuva, jo mēs bērnībā nespēlējām spēlītes datoros vai telefonos, bet paši piešķīrām lietām indentitātes, tas ievērojami attīstīja mūsu fantāziju, un mans sapnis ir nodot šo prasmi fantazēt nākamajām paaudzēm.”

Lomās gan jaunie, gan pieredzējušie profesionālie aktieri no dažādiem Latvijas teātriem.

Iedomājies, kā jebkura lieta rīkotos, ja tā būtu dzīva…Tas rada daudz prieka, smieklu un pārdomu pēc izrādes noskatīšanās.

Gaidīsim Tevi!  

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv/lv/events/event/60008

Biļetes cena 3 €

Atpakaļ