IZRĀDE “Labākie un mīļākie numuri… gadu laikā” – Vladimirs Daņiļecs un Vladimirs Moisejenko

01.12.2018 - plkst.17.00

Krustpils kultūras namā 1. decembrī plkst. 17.00 uz humoristisku izrādi “Labākie un mīļākie numuri… gadu laikā” aicina Vladimirs Daņiļecs un Vladimirs Moisejenko (Ukraina).

Vladimirs Daņiļecs un Vladimirs Moisejenko jeb “trusīši” ir Ukrainas tautas skatuves mākslinieki, kuri ir saņēmuši daudzus prestižus apbalvojumus. Bet kā apgalvo paši “Trusīši”, labākā balva – tie ir skatītāju sirsnīgie smiekli un skaļi aplausi!

Talantīgo mākslinieku neordinārie koncerti izceļas ar lielo skaitu oriģinālu un smieklīgu personāžu, kuros savos numuros viņi meistarīgi “pārmiesojas”. Visi viņu skeči kļūst tik populāri un saglabājas atmiņā, ka tos pēc tam bieži citē un stāsta kā anekdotes. Pats “Trusīšu” vārds viņiem pielipa pēc viņu slavenā numura “Trusīši atlidojuši!”, kurš tika parādīts pirms daudziem gadiem programmā “Visas biļetes izpārdotas”.

Tagad Daņiļecs un Moisejenko pelnīti saucas par estrādes ilgdzīvotājiem, jo uz skatuves viņi ir nu jau divdesmit piecus gadus. Un šajā laikā viņi nav zaudējuši savu humora izjūtu un sev piemītošo pozitīvismu, tieši otrādi, viņu talants atveras arvien dziļāk un mirdz arvien spožāk!

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/68463.

Biļešu cenas 8 €,12 €, 14 €, 16 €

Atpakaļ