IZRĀDE “Made in Latvija”

03.04.2017 - plkst.19.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

3. aprīlī Krustpils kultūras namā  plkst 19.00  būs skatāma humora izrāde “Made in Latvija”. Izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti un dziesmu parodijas, viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un “savārijuši”.

Visas tautas pamats, protams, ir stipra ģimene, un tāda ir gandrīz ikviena ģimene uzreiz pēc kāzām, bet, kas ar to notiek pēc viena, pieciem un vēl dažiem gadiem, to lielākā daļa jau paši ir izbaudījuši uz savas “ādas”, un savs skatījums uz ģimenes dzīvi laika perspektīvē būs arī aktieriem.Varētu domāt, ka mēs esam lēnīga ziemļnieciska tauta, bet, nē, izrādē skatītājs būs liecinieks, kāda var būt latviešu sievietes atriebība vīram, kurš to ir krāpis. Tas nebūs stāsts par vardarbību, bet gan par kaislību un sekām. Bet ne visas latviešu sievietes tiek krāptas, ir arī tādas, par kuru mīlestību dažs labs vīrs cīnās visu mūžu, un nav tādu šķēršļu, kam viņš nevarētu kāpt pāri … tikai kamēr neiesaistās sievasmāte. Tradicionāli visi Latvijas iedzīvotāji cenšas iet laikam līdzi un apgūt angļu valodu. Kā ar to veicas mūsu deputātiem, par to arī būs savs stāsts.

Aizvien populārāka kļūst kodēšanās pret alkohola lietošanu, bet nevienmēr viss norit tik gludi, kā bija plānots. Izrādē tiek apspēlētas dažādas smieklīgas situācijas.
Latviešiem, kā zināms, ir dažnedažādi brāļi – brāļi Ziemeļi, brāļi Kaudzītes, brāļi Laivinieki, Liepājas brāļi un, protams, arī citi brāļi. Visdažādākos brāļus kopīgā dziesmu virknē skatītājiem par prieku ir apkopojuši aktieri. Būs skatāma arī Žorža Siksnas dziesmu parodija un latviešiem tik iemīļotā mākslinieka Dzintara Čīčas muzikālā veikuma apkopojums.
Nav iespējams pārstāstīt jokus, ko sagatavojuši izrādes veidotāji, tos ir jāredz, jādzird un jāizsmejas visiem kopā, atnākot uz jauno izrādi.

Režisors – Mārtiņš Egliens.

Lomas atveido – Ivars Kļavinskis, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Kristiāns Kareļins, Aija Dzērve, Mārtiņš Egliens.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/55766, kā arī Krustpils kultūras nama kasē

Biļešu cenas 8 €, 10 €, 12 €, 15 €

Atpakaļ