IZRĀDE “Maģiskā klusuma pasaule” – pantomīmas meistars Karloss Martiness (Spānija)

04.04.2017 - plkst.18.00

4. aprīlī plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas namā ikviens aicināts uz izrādi “Maģiskā klusuma pasaule”, kurā pantomīmas meistars Karloss Martiness (Spānija) parādīs, ka klusums ir māksla.

Kaloss Martiness (Carlos Martínez) īpaši bērniem un ģimenēm veltītajā izrādē atver durvis uz maģisko klusuma pasauli, kur neiespējamais kļūst par īstenību. Iztēle pārvērš visu: slota var slaucīt vai kļūt par svaru stieni, pārvērsties zobenā vai ceļa spieķī. Spogulis atspoguļo virkni neprognozējamu masku. Tauriņš pārvar skatuves robežas un satiekas ar dažiem īpašiem draugiem skatītāju zālē. Kāpnes, ziedi, akmeņi, kas maina formu un izmēru, kabatas pulkstenis un konfekšu kaste ar visdažādākajām garšām.

Iztēlei un pantomīmas pasaulei nav robežu. Izrāde iepazīstina mazākus un lielākus ģimenes locekļus ar pantomīmas pasauli – vietu, kur vārdus aizstāj kustība, žesti, mīmika un vizuālā izteiksme. Klusums ir māksla. Māksla, kuru ikviens skatītājs var pārnest mājās un mēģināt pats.

Carlos Martninez, aktieris no Barselonas, savu mākslu izkopis 35 gadu garumā. Viņš skatītāju ieved sirsnīgā un atvērtā sarunā. Caur izsmalcinātu tehniku viņš rada kontrastējošus tēlus smalkuma un brīnumu gaisotnē.

Biļetes “Bilešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/54704

Biļešu cenas 3 €, 4 €, 5 €

Atpakaļ