IZRĀDE “Nav cita stāsta, skumjāka par šo…” – Viļņas jauniešu teātris “Arlekinas”

17.12.2016 - plkst.16.00

17. decembrī, sestdien, plkst. 16.00 Jēkabpils Tautas namā notiks Viļņas jauniešu teātra “Arlekinas” izrāde “Nav cita stāsta, skumjāka par šo…”. Pēc izrādes skatītājiem būs iespēja piedalīties diskusijā ar aktieriem un organizatoriem.

“Nav cita stāsta, skumjāka par šo…” – tas ir oriģināliestudējums klaunādes un bufonādes žanrā pēc V. Šekspīra traģēdijas “Romeo un Džuljeta” motīviem. Divu naidīgu ģimeņu problēma, kuras rezultātā cieš viņu pašu bērni, ir aktuāla arī šodien. Ar smieklu un klaunādes jautra žanra palīdzību teātra aktieri cenšas palīdzēt skatītājiem iedomāties par naida mūžīgo problēmu un par Visuzvarošu Mīlestību.

Režisore – Tatjana Timko, galvenajās lomās – Konstantīns Novopoļskis un Nataļja Anna Arehtina.

Viļņas jauniešu teātris “Arlekinas” dibināts 2007. gadā. Aktieri lielākoties ir studenti. Kolektīvs bieži sniedz viesizrādes. “Arlekinas” un režisore Tatjana Timko daudzkārt apbalvoti gan Lietuvā, gan starptautiskos festivālos.

Pasākums ir daļa no starptautiskā sociālā projekta “People to People”, kuru Latvijā īsteno biedrība JASMA (Jaunatnes Attīstības un Sadarbības Multikulturālā apvienība).

Izrāde un diskusija notiek krievu valodā!

Pasākums bez ieejas maksas

 

Informāciju sagatavoja Marija Vlasenko,

JASMA projektu koordinatore (marija@jasma.lv)

Atpakaļ