IZRĀDE “Smurfiņi un meža olimpiāde” – Valmieras kinostudija

21.02.2017 - plkst.11.00

21. februārī plkst. 11.00 Jēkabpils Tautas namā notiks muzikāla izrāde bērniem “Smurfiņi un meža olimpiāde”. Aicinām bērnus ar saviem uzticamajiem pavadoņiem – vecākiem un skolotājiem, atkal saposties teātra izrādes apmeklējumam un kopīgi pavadīt aizraujošu stundu kopā ar smurfiņiem.

Par ko ir izrāde? Smurfiņu mežā tiek rīkotas olimpiskās spēles. Smurfiņi tām cītīgi gatavojas. Pilnīgi negaidot, sacensībām piesakās arī sarkanais smurfs Sārtvaidzis, kurš ir nolēmis uzvarēt ar ne visai godīgiem paņēmieniem. Līdz ar to cīņa par uzvaru smurfiņiem kļūst daudz, daudz grūtāka. Vai godīgums uzvarēs viltību, vai draudzība pārspēs visas likstas? To Tu uzzināsi, noskatoties izrādi.

Režisors – Imants Strads, lomās – dažādu Latvijas teātru aktieri.

Papildus izrādei izsludinām zīmējumu konkursu “Smurfiņi un sports”! Aicinām ikvienu mazo skatītāju uzzīmēt smurfiņus sportojam.

Izrādes dienā pats smurfu Paps izvēlēsies sešus labākos zīmējumus un apbalvos to autorus ar īpaši sagādātām balvām no izrādes sponsora “Food Union”. Pēc katras izrādes trīs labākie zīmējumi tiks izlikti apskatei un vērtēšanai sociālajā tīklā facebook.com un draugiem.lv. Pēc balsojuma noskaidrosim uzvarētāju, kurš iegūs galveno balvu – braucienu četrām personām uz zinātnes cetru “AHHAA” Igaunijā!

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/55109

Biļešu cenas 4 €, 5 €, 6 €

Atpakaļ