Muzikāla IZRĀDE “Sniegbaltītes skola”

18.12.2016 - plkst.12.00

Muzikālā komēdija visai ģimenei “Sniegbaltītes skola” Krustpils kultūras namā viesosies 18. decembrī plkst. 12.00. Stāsta pamatā ir leģendārā pasaka par Sniegbaltītes skolu, kas tapusi pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados (autors G.Landau un komponists G.Tepļickis).

Latvijā mēs šo iestudējumu pazīstam jau no 1954. gada, kas tapa radio lugas formātā (galvenajās lomās Vera Singajevska, Velta Skurstene un citas skatuves leģendas) Ar šo ziemas pasaku jau ir uzaugušas vairākas paaudzes, bet pats stāsts, kas izturējis laika pārbaudi un ieguvis jau kulta statusu, savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien, pateicoties milzīgajai labestības un humora devai, kā arī brīnišķīgajai mūzikai, kas pavada lugas varoņus viņu piedzīvojumos.

Šīs izrāde ir brīnišķīga izklaide un atpūta visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma. Vecākiem būs iespēja tikties ar jau sen pazīstamajiem un iemīļotajiem lugas varoņiem, savukārt bērniem tas būs īsts piedzīvojums, paverot Sniegbaltītes skolas durvis. Izrāde „Sniegbaltītes skola” ir veidota divos cēlienos ar vienu starpbrīdi, kura laikā bērniem būs iespēja tikties ar pasakas varoņiem klātienē, saņemt no viņiem piemiņas kartītes ar autogrāfu.

Neliels satura pārstāsts- Sniegbaltīte atver meža skolu zvērēniem, kur viņi mācās rakstīt, lasīt un rēķināt. Zvērēni ar lielu prieku un atsaucību dodas skolā, vienīgi lācēnu Mišku māte negrib laist skolā, jo viņai liekas, ka skolā tikai kaujas un māca visādas palaidnības, kaut gan laika gaitā Lācene nonāk pie secinājuma, ka bez skolas tomēr nevar iztikt. Vēl mežā dzīvo palaidnieks vilcēns, kurš skološanos uzskata par pilnīgu muļķību, bet arī viņš lugas gaitā pārliecinās, ka skola ir vienīgais veids kā neatpalikt no citiem gan prātā, gan veiklībā. Izrādes beigās palaidnis vilcēns arī iestājas Sniegbaltītes skolā un iegūs sev jaunus draugus.

Izrādes ilgums 1 h 20 min!

Lomās: Liene Šomase, Jānis Jarāns, Jānis Kirmuška/Pēteris Šogolovs, Dainis Porgants, Jūlija Ļaha, Marta Grase, Enriko Avots, Laila Kirmuška/Dace Makovska, Jānis Mūrnieks, Maija Romaško, Jānis Buķelis

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/49079.

Biļešu cenas 6 €, 8 €, 10 €. Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Kolektīviem pieteikumiem atlaides zvanīt 20007092, vai rakstīt info@racoco.lv

Vairāk informācijas www.racoco.lv 

Atpakaļ