Izrāžu apvienības “Panna” izrāde “Viņi melo labāk jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma” ( Bija plānota 19.02. ) IZPĀRDOTS

29.09.2020 - plkst.19.00 Jēkabpils Tautas nams
  1. septembrī plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas namā uz jautru komēdiju aicina “Pannas teātris”. Izrādes režisors ir Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis -, bet “Viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

“Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā izrādi – iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas. Tev tikai jāizdara izvēle, kas tu gribi būt! Tu nevienam nepatīc, vai patīc tikai tiem, kuri tev nepatīk?

Marš uz Tinderi! Vispirms tev vajag smuku bildi. Kādu bildi vajag? Ar labi redzamu seju un obligāti jāsmaida. Sieviete grib prieku. Smaids ir prieks. Tu smaidi – tu esi prieks. Bet viņas grib zināt ko vairāk. Kas tu esi un ko tu dari… Viņas grib zināt to, ka tu glāb lietus mežus, ka tev normas robežās patīk bērni, ka tu Ziemassvētkos zupas virtuvē baro nabadzīgos, ka tev ir sava firma, kas pelna septiņciparu skaitļus, ka tu esi vegāns, jo dzīvnieki nav, lai ēstu, bet gan, lai tos glaudītu.

Nobildējies pie plakāta ar palmu aizmugurē. Uzraksti – es Taizemē. Pēc pāris sekundēm to jau būs redzējuši kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. Ja to visu tu esi izdarījis, ir jāsāk saruna! Cik daudz cilvēku melo plašajā interneta mudžeklī! Jautājums tikai – kurš melo labāk?

Izrāde divās daļās ar starpbrīdi.

Izrādes ilgums: ~ 2 h.

Vecuma ierobežojums: 16 +.

  1. februāra izrādē neizmantotās biļetes ir derīgas!

 

Atpakaļ