IZRĀDE “Saimnieks meklē saimnieci”

29.07.2016 Krustpils saliņa

“Saimnieks meklē saimnieci”

Jauna brīvdabas komēdija

 jeb TV šovu spožums un posts 

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības “Pannas Teātris” jaunākā izrāde – komēdija “Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

Jēkabpilī, Krustpils brīvdabas estrādē izrāde “Saimnieks meklē saimnieci” skatītājus priecēs 29. jūlijā plkst. 19.00. 

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana TV kameru priekšā – tas viss situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”. Un noteikti izrādē atpazīsiet arī citus TV šovus, kas tiek iesaistīti sižetā. No smiekliem caur asarām līdz atziņai, ka īstā dzīve ir tepat blakus, nevis TV ekrānā.

 

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš, vai Imants Strads.

Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar ”Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas “Gribu bērnu” un “Kukulis”, ar kurām viesojušies gandrīz visās Latvijas pilsētās.

Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Par Izrāžu apvienību “Panna”:

Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu’, “Puse no sirds”, “Līgavainis”, “Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, “Kukulis”, “Bruņota un Bīstama”, kas likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

Informācija: www.pannasteatris.lv,

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS

 

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Biļešu cena 6 €, 8 €,10 €

Atpakaļ