Izstāde “Laiks”

01.08 - 31.10

“Māzers” no 1. augusta ikvienu interesentu aicina uz izstādi “Laiks”, kas ir atskats uz amatniecības centra darbību, šoreiz īpašu uzmanību pievēršot kokapstrādes darinājumiem.

“Māzers” savu darbību uzsāka 2011. gada 1. maijā, un tā sākums saistīts tieši ar koka amatniecību. To atspoguļo arī nosaukums – māzers ir dekoratīvs izaugums uz koka stumbra. Dabā tādus divus vienādus neatrast! Gluži tāpat ir ar amatnieka roku darbu. Tāpat izstādē aplūkojami citi “Māzerā” tapušie darbi – keramika, lins, puzuri un tautas tērpi. Izstādi iespējams aplūkot amatniecības centra darba laikā – katru darba dienu no 10.00 līdz 17.00.

Vīpes amatniecības centrā “Māzers” aicina ikvienu, kam ir vēlme izmēģināt roku koka lietu radīšanā, pievienoties kokapstrādes apmācībām. Amatniecības centra darbnīca ir aprīkota ar visiem nepieciešamajiem kokapstrādes darbagaldiem – frēzmašīnu, formātripzāģmašīnu, maliņu slīpmašīnu, vertikālo urbjmašīnu un citām iekārtām. Apmācības vada kokapstrādes meistars Jānis Ernstsons. Nodarbības notiek katru ceturtdienu no 9.00 līdz 17.00 kokapstrādes darbnīcā, kas atrodas blakus Vīpes pamatskolai. Dalības maksa 1,50 eiro stundā. Pieteikšanās pa tālruni 29283717 vai e-pastā inese.bramane@jekabpils.lv.

Atpakaļ