Jaunā gada SAGAIDĪŠANA

31.12 - 01.01 - plkst.00.30 Vecpilsētas laukums

Vēl mirklis

Un pārplīsīs gads

Divpadsmit mirdzošās

Strēlēs…

Degs eglē sveces,

Un cilvēks cilvēkam

Klusu laimi vēlēs.

Šai stundā kā

Cerība balta

Jauns gads sēdēs

Goda vietā

Pie galda.

/Gundega Salna/

 Naktī uz 1. janvāri ikvienu aicinām doties uz Vecpilsētas laukumu, lai jau īsi pēc pusnakts, ap plkst. 00.30, kopā nosvinētu Jaunā 2019. gada sākšanos. Pēc svētku uzrunas un uguņošanas Vecpilsētas laukumā ar skaistākajām simtgades dziesmām priecēs mūziķis, DJ Juris Neretnieks. Plkst. 1.00, uz Jaunā gada pirmo balli Jēkabpils Tautas namā aicina muzikālā apvienība “Piepilsēta” un DJ Kaspars Siliņš.

“Piepilsēta” visu dara no sirds! Tāds ir moto muzikālajai apvienībai, kurā spēlē pieredzes bagāti mūziķi – Ēriks Budēvics, Aivars Rakovskis, Gatis un Uldis Gaugeri. Savukārt lieliskais DJ Kaspars Siliņš būs tas, kurš rūpēsies par mūzikas “pērlēm”  ballītes starplaikos. Pasākuma norise pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu.

 

Balles sākums plkst. 1.00, bet ieeja no plkst. 23.30! Galdiņu rezervēšana, biļešu iepriekšpārdošana Jēkabpils Tautas nama kasē, tālr. 65231475.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā 8 €, pasākuma dienā – 10 € (neatkarīgi no rezervācijas). Rezervētās biļetes lūgums izpirkt līdz 29. decembrim!

Lai šajā naktī dzirksteļo prieks un jautrība!

Atpakaļ