Jēkabpilī notiks Ziemassvētku tirdziņš un audiāli teatrāla ziemas gaismu vides instalācija ģimenēm un bērniem “Rūķa konditoreja”.

12.12 - 20.12
  1. decembrī no plkst. 16.00. – 21.00 Vecpilsētas laukumā norisināsies vides performances audio stāsts. Šo pasākumu papildinās Ziemassvētku tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties dažādus Jēkabpils novada mājražotāju un amatnieku darinājumus un gardumus.

Audiāli teatrālais stāsts ir par Rūķi Gardummici. Rūķa hobijs ir cept dažādus konditorejas izstrādājumus, mīļākās viņam ir kanēļmaizītes un cukurrabarberklinģeri ar šokolādi, tos viņš prot cept jau vairākus simtus gadu, senāk taču strādājis īstā Rūķu cepumu ceptuvē. Ziemassvētku laikā Gardummice visus konditorejas pasūtījumus veic no sava ledus namiņa. Kādā ziemas dienā Rūķis aizguļas, viņu pamodina Ziemassvētku vecīša zvans, tikmēr piparkūkas ir piedegušas, dūmu kamoli veļas pa Rūķa namiņa logu, zvana arī Elza, lai veiktu pasūtījumu. Viņas ziemeļbriedim Svenam ir dzimšanas diena, pasūtīta tiek milzīgā burbuļkūka, bet mīklas burbuļi pa skursteni izsprūk, izrādās Rūķis sajaucis pūdercukuru ar sodu, visu vēl trakāku padara vecais īgnulis Grinčs, viņš nolemj pasūtīt seši tūkstoši četri simti sešdesmit deviņus mini keksiņus – dekorētus ar lakricas gabaliņiem, kā izrādās, lai izjokotu čaklo Rūķi.

Vai Rūķis Gardummice tiks gala ar pasūtījumiem, lai iepriecinātu visus un ikvienam svētki izdotos? To gan mazi, gan lieli varēs līdzpārdzīvot un smieties ziemas gaismu un specefektu vides instalācijas – teatrālajos audio performances seansos ģimenēm un bērniem “Rūķa konditoreja”.  Seansu sākumlaiki plkst. 16.15, 16.45, 17.15., 17.45, 18.15, 19.45, 18.15, 19.45, 20.15, 20.45.

 

Atpakaļ